Monster Notebook, Yeni Ürünleri ile Oyuncularla Buluşuyor!

Oyun bilgisayarı denince akla ilk gelen isimlerden Monster Notebook, yeni ürünleri ile oyuncuları sevindirecek gibi gözüküyor. Yüksek performans ve uygun fiyatı bir araya getiren şirket, en yeni teknolojilere sahip ürünleri kullanıcılarla buluşuturuyor.

Uzun süredir merakla beklenen yeni modeller, 11. nesil Intel Core Tiger Lake işlemcilerle geliyor. Ayrıca, piyasadaki en güçlü ekran kartlarına sahip yeni; Abra, Tulpar, Semruk ve Huma serisi bilgisayarlar, güç anlamında kullanıcıları yarı yolda bırakmayacak gibi gözüküyor.

Sadece oyun alanında değil; yazılım, grafik tasarım, mühendislik, mimarlık, video düzenleme vb. yüksek güç isteyen işlemleri bu bilgisayarlar ile yapmak son derece kolay olacaktır.

Şirket, Huma serisinde yüksek performans gösterecek Intel Iris Xe grafik kartına yer veriyor. Abra, Tulpar ve Semruk serisi yeni modellerde ise Nvidia RTX 30xx serisi ekran kartları yer alıyor.

Monster, yüksek performansı yüksek bağlantı hızıyla da desteklemek istemiş gibi gözüküyor. Yeni bilgisayarlarda yer alan Intel Wi-Fi 6 AX201 kablosuz ağ kartı ile kullanıcıların her zaman en yüksek hıza ulaşacağı belirtiliyor.

Üstelik bu yeni Monster Notebook ürünlerinin üç kat daha yüksek bağlantı hızı sağladığı ifade ediliyor. Böylece, cihazlar sadece performans olarak değil bağlantı olarak da son derece güçlü bir hale geliyor.

Monster

Abra A5 V17.1

Şirketin güncellediği yeni Abra modellerinden birisi, 11. nesil Intel Core i5 işlemci ile karşımıza çıkıyor. 15.6 inçlik FHD 144Hz ekranıyla da oyuncular için son derece başarılı bir görüntü sunuyor.

Ekran kartı olarak ise cihazda 4GB VRAM ile Nvidia RTX 3050 yer alıyor. Nvidia’nın yeni tanıttığı bu ekran kartları dizüstü bilgisayarlara yüksek güç getiriyor.

Bunlara ek olarak 8GB RAM ve 500GB SSD ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Abra A5 11.599 TL’ye Monster Notebook resmi sitesinden satışta.

Üstelik bu model haricinde birçok yeni bilgisayar da Monster Notebook resmi sitesinde yer alıyor. Şirket yeni ürünlerin, özellikle taşınabilirlik ve yüksek gücü bir arada bulundurmasıyla tercih edileceğini vurguluyor. Ayrıca bu bilgisayarların, masaüstü modellerini geride bırakacağını ifade ediyor.

RTX 30xx ve 11. nesil Intel Core işlemci gibi bileşenlerin bulunduğu bilgisayarlar yüksek performans sağlayacaktır. Buna ek olarak yüksek bağlantı hızı da oyuncuların ve kullanıcıların her zaman ulaşmak istediği faktörlerden biri.

Peki siz yeni Monster Notebook ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.