Life is Strange: True Colors için Yeni Video Geldi

2015 yılında Life is Strange – Episode 1 çıktığı zaman birçok oyuncuyu hemen kendisine bağlamıştı. Yıllar geçtikçe yeni bölümler oyuna eklendi. Tarihler 18 Mart 2021’i gösterdiğinde ise Steam resmi olarak Life is Strange: True Colors oyunun geleceğini açıkladı. Ve sonunda Life is Strange: True Colors oyunu için beklenen yeni video geldi.

18 Mart tarihinde yapılan açıklamaya göre Life is Strange: True Colors oyunu 10 Eylül 2021 tarihinde piyasaya çıkacak. Bu zamana kadar da bununla ilgili herhangi bir erteleme haberi de çıkmadı. Son zamanlarda bir çok oyunun erteleme kararı almasından sonra Life is Strange’in hiç erteleme kararı almamış olması oyuncular arasında oldukça sevindirici bir durum.

İlk yayınlanan videoda daha çok oyunun hikayesi hakkında biraz bilgi verildi. Fakat yeni video ise daha çok oyunun geçeceği bölge hakkında detaylı bilgiler veriyor.

Oyunun resmi YouTube kanalında yayınlanan “Welcome to Heaven Springs! – Life is Stranger: True Colors” isimli video bize oyunun Rocky Dağları’nın nefes kesen manzarasının altında geçtiğini söylüyor. Konum ise “büyük bir kalbi olan küçük bir kasaba” olarak nitelendiriliyor.

Steph Gingrich Anlatıyor, Biz İzliyoruz

Life is Strange: True Colors için yayınlanan yeni video bizlere Steph Gingrich’in bakış açısından anlatım sağlıyor. Kendisini Life is Strange: Before the Storm oyunundan tanıyoruz.

Videoda Steph, Heaven Springs’in ne kadar sağlıklı bir yer olduğundan bahsediyor. Ayrıca tüm heyecan verici olayların Main Street’te nasıl gerçekleştiğini anlatıyor.

Videoda dikkat çeken bir diğer nokta ise kasabada bulunan binaların daha eski zamanlara ait olması. Biraz “vintage” havası mevcut. Steph, özellikle herkesin bir araya gelme eğiliminde olduğu ve “aile bulabileceğiniz” bir restoran & bar olan Black Lantern’a dikkat çekiyor.

Bunun yanı sıra Steph’in bir müzik stüdyosunda gayet büyük bir gururla çalıştığını görüyoruz. Ayrıca Heaven Springs’de göl kenarında canlı müziğin yapıldığı “Efsanevi Bahar Şenliği’nden” de bahsediyor.

Video son olarak Heaven Springs’in Colorado’nun en iyi yeri olduğuna ve orada gerçek renklerinizi bulabileceğinize işaret ediyor. Life is Strange: True Colors için yayınlanan video oldukça güzel. Muhtemelen oyunu bir an önce oynamak isteyeceksiniz.

Bu arada şunu da eklemekte fayda var. Life is Strange Remastered Collection, Life is Strange: True Colors Ultimate Edition’ın bir parçası olarak veya bağımsız olarak bu yıl içinde oyunculara sunulmuş olacak. Onun videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bundan 11 yıl önce Beden Eğitimi bölümünden mezun olan Uğur "Benim burada ne işim var?" diyerek kendini teknolojiye ve oyun dünyasına adamıştır. Daha önceden farklı sitelerde ve dergilerde bildiklerini okuyuculara aktaran Uğur sıra teknoloji.org sitesinde diyor!