LG Tone Free DFP8W Kullanıcılarla Buluşuyor

Teknoloji devi LG, yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Birçok alanda cihaz üreten şirket, kulaklık sektöründe de hizmet veriyor. Hatta LG, geçtiğimiz yıllarda Tone Free FN4 adındaki bir kulaklık geliştirmiş, bu kulaklığı ülkemizde de satışa sunmuştu. Şirket, şimdi de serinin yeni modelini tanıttı. Yeni tanıtılan LG Tone Free DFP8W, şimdiden adından söz ettirmeye başladı.

Şık bir tasarıma sahip olan kulaklık, özellikleriyle de kullanıcılarını memnun edecek gibi duruyor.

LG Tone Free DFP8W

Bilindiği üzere LG, Tone Free serisi altında kulaklık modellerini satışa çıkartıyor. Daha önce satışa sunulan LG FN4 ile şirket, özgün bir tasarım oluşturmayı başarmıştı. Bunun dışında kulaklık, özellikleriyle de dikkat çekmişti.

Şirket, şimdi yeni bir Tone Free modeliyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Tone Free DFP8W, Tone Free FN4 modelinde olduğu gibi oldukça şık bir tasarıma sahip. LG, hem kulaklığın tasarımıyla hem de kulaklığın şarj kutusunun tasarımıyla hayranlarını etkiledi diyebiliriz.

Ayrıca kulaklık IPX4 sertifikasına da sahip. Bu da kulaklığın belirli bir seviyeye kadar suya, toza ve dış darbelere karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor.

Tasarımının yanı sıra şarj kutusu, kulaklık temizleme özelliğiyle dikkat çekiyor. UVnano olarak adlandırılan şarj kutusu, silikon uçlarını ve kulaklığın iç kısımlarını temizliyor. LG, böylece kulaklığın hijyen sorunlarını en aza indireceğini düşünüyor. Bilindiği üzere LG, bu teknolojiyi önceki kulaklık modellerinde de kullanmıştı.

LG Tone Free DFP8W

Ayrıca kulaklık, özellikleriyle de kullanıcılarını memnun edecek. Çünkü kulaklığın aktif gürültü önleme, yüksek ses kalitesi gibi özellikleri mevcut. Özellikle ANC (aktif gürültü önleme) yeni kulaklıklar için oldukça önemli bir özellik. İnsanlar artık bir kulaklık satın alırken kulaklıkta bu özelliğin olup olmadığına dikkat ediyorlar.

Bunun dışında kulaklık, aktif gürültü önleme özelliği kapalıyken 14 saat kullanım süresi vadediyor. Bu süre aktif gürültü önleme özelliği kullanıldığında ise 6 saate kadar düşebiliyor. Üstelik kulaklığın kullanım süresi, şarj kutusu ile birlikte 24 saate kadar çıkabiliyor. Bu süreler de bir kablosuz kulaklık için gayet ideal diyebiliriz.

Kullanıcılar, kulaklığa Bluetooth 5.2 teknoloji sayesinde bağlanabilecekler. Bunun dışında LG Tone Free DFP8W, Google Hızlı Eşleştirme ve Windows Swift gibi teknolojileri de destekliyor.

LG, kulaklığın altın sarısı, beyaz ve siyah renk seçeneklerini satışa çıkartacak. Kulaklığın satış fiyatı Avrupa için 180 € olarak belirlendi. Bunun dışında şirket, kulaklığın ne zaman satışa sunulacağı, hangi pazarlarda olup olmayacağı hakkındaki detaylı bilgileri paylaşmadı.

Sizler LG Tone Free DFP8W hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.