James Bond’a Ait Aston Martin Rocket League Oyununda!

Filmlerden, dizilerden, hatta gerçek dünyadan tanıdığımız karakterler ve objeler oyun dünyasına eklenmeye devam ediyor. Son gelişme ise futbol ile arabaları aynı oyunda gördüğümüz Rocket League hakkında. James Bond ile özdeşleşen Aston Martin aracı, Rocket League oyununa geliyor!

James Bond denildiği zaman akla bir çok şey geliyor. Takım elbiseler, gizli silahlar, ajanlık, Bond kızları gibi saymakla bitmeyecek bir liste. Fakat birisi var ki araba tutkunlarını kendisine çekiyor. James Bond’a özel üretilmiş olan Aston Martin aracı.

İşte bu Aston Martinler arasında yer alan 1963 model Aston Martin DB5 modeli Rocket League oyununa geliyor.

63 model Aston Martin DB5 oyuna otantik motor sesi, sadece bu araba ile donatılabilen benzersiz bir tekerlek seti ve çıkartma ile gelecek. Eğer ki bu araca sahip olmak isterseniz oyun mağazasına gitmeniz yeterli. 1100 kredi karşılığında araca kavuşabilirsiniz.

Ayrıca bu yıl için daha fazla Bond temalı araç duyurusu karşımıza çıktı. Yani sene içerisinde James Bond’a ait farklı Aston Martin araçları görebileceğiz.

Zamanlama Çok Önemli

Son zamanlarda oyun dünyasına dizilerden, filmlerden, gerçek dünyadan bir çok karakterin eklendiğini gördük. Hatta bu sabah sizlere Suicide Squad ekibinde yer alan Bloodsport’un da Fortnite oyununa geldiğini duyurmuştuk.

Fakat Rocket League’e gelecek olan James Bond aracı için durum biraz daha farklı. Aslında bu aracın oyuna gelmesi tamamen tanıtım amaçlı.

Bilindiği üzere James Bond’un 25. ve son filmi olan “No Time to Die” pandemi döneminden kaynaklı sürekli olarak ileri tarihlere ertelendi. Film için son olarak verilen vizyon tarihi 30 Eylül 2021 olarak belirlendi. En azından İngiltere için.

Hatta bu zamana kadar da bununla ilgili bir değişiklik olmaması da James Bond hayranlarını mutlu etti. Süreç bu kadar yakın olunca da tabii tanıtımını farklı kanallardan yapmak istiyorlar. Oyun dünyası da bunun için biçilmiş kaftan. Çünkü reklam sektörü de artık bu alanda yer etmeye başladı. Belli ki James Bond yapımcıları da bunu kaçırmak istemiyorlar.

Ne amaçla olursa olsun James Bond’a ait bir Aston Martin aracını Rocket League oyununda görmek gayet güzel. Bakalım ilerleyen günlerde daha başka hangi araçlar oyuna dahil olacak? Gelişmelerden uzak kalmamak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bundan 11 yıl önce Beden Eğitimi bölümünden mezun olan Uğur "Benim burada ne işim var?" diyerek kendini teknolojiye ve oyun dünyasına adamıştır. Daha önceden farklı sitelerde ve dergilerde bildiklerini okuyuculara aktaran Uğur sıra teknoloji.org sitesinde diyor!