Suicide Squad Ekibinden Bloodsport’a Fortnite Yolu Gözüktü

James Gunn’ın kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı sürpriz bir açıklama ile Suicide Squad ekibinden Bloodsport’a Fortnite yolunun gözüktüğünü söyledi.

Suicide Squad yönetmeni James Gunn, bugün erken saatlerde Bloodsport’un sürpriz duyurusunu kişisel Twitter hesabı üzerinden bir video ile yayınladı. Videoda, Bloodsport’u canlandıran Idris Elba, haberi Fortnite hayranlarıyla paylaştı.

Bloodsport’un bir çelik halattan aşağı uçtuğunu ve bir benzin istasyonunu havaya uçurduğunu gösteren çok kısa bir oynanış kısmı da yer alıyor.

Videonun sonunda “More Tomorrow” yani “yarın daha fazlası” yazan bir kısım bulunuyor. Buradan iki çıkarım yapmak mümkün. Birincisi oyun içi görüntülerinden daha fazlası paylaşılabilir. Çünkü paylaşılan bu ilk video sadece 10 saniyelik. İkincisi ise daha fazla Suicide Squad karakterini Fortnite oyununda görebiliriz. Yani aslında ilk videodan itibaren bir video zinciri görebiliriz.

Daha önceden oyun içerisinde bulunan bir Harley Quinn karakteri vardı. Bu video ile Bloodsport’un da ekleneceğini görüyoruz. İkinci videodan itibaren eğer eklenecekse hangi karakterlerin ekleneceği merak konusu. Fakat durum ne olursa olsun gözler artık James Gunn’ın Twitter hesabında olacak.

Dikkat Çeken Büyük Saat

Oyunda son zamanlarda bir sonraki büyük etkinlik için geri sayım yapan bir saat bulunuyor. Sızıntılara göre Ariana Grande karakteri ve oyun içinde yapılacak bir konser işaret ediliyor. Fakat bu sadece bir sızıntı. Henüz kesin bir bilgi yok.

Ama dikkat edilmesi gereken bir nokta söz konusu. Suicide Squad karakterlerinin oyuna gireceği sızıntılarını yapan kişi ile Ariana Grande konseri sızıntısını yapan aynı kişi. Yani kaynak aynı ve daha önceden söylemiş olduğu bir haber doğrulandı. Bunun da olması yüksek ihtimalli olarak gözüküyor.

Fortnite için 7. sezonun Battle Pass’i 12 Eylül’de sona eriyor. Dolayısıyla oyunun içerisinde yer alan bu saatin 8. sezonu göstermediği aşikar. Şimdilik en ağır seçenek konser gibi gözüküyor. Neyse ki bunu öğrenmek için çok vaktimiz kalmadı.

Saatin işaret ettiği tarih 6 Ağustos. Yani bir hafta sonra sızıntılar doğru mu değil mi hep birlikte göreceğiz. Fakat daha öncesinde gelecek haberleri kaçırmamak için de bizi takip edin. Çünkü biz de bu durumla ilgili haberlerin takipçisi olacağız.

Bloodsport’un Fortnite’a gelmesini nasıl karşılıyorsunuz? Siz hangi film karakterlerini oyun içerisinde görmek istersiniz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bundan 11 yıl önce Beden Eğitimi bölümünden mezun olan Uğur "Benim burada ne işim var?" diyerek kendini teknolojiye ve oyun dünyasına adamıştır. Daha önceden farklı sitelerde ve dergilerde bildiklerini okuyuculara aktaran Uğur sıra teknoloji.org sitesinde diyor!