Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi Takvimi Açıklandı!

Ülkemizde girişimcilik alanına gösterilen ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Bundan dolayı girişimcilik ve teknoloji alanları üzerine yapılan etkinliklerin sayısı da ciddi ölçüde artış gösteriyor. ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından her yıl düzenlenen Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi, ülkemizde gerçekleştirilen en önemli girişimcilik ve teknoloji zirvelerinden birisi diyebiliriz.

Her yıl yoğun ilgi gören Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi, bu yıl 1-3 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından hazırlanan zirve, dopdolu programıyla katılımcıları bu sene de etkilemeyi başaracak.

Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi, Nisan Ayında Gerçekleşecek

ODTÜ İşletme Topluluğu, geçtiğimiz yıllarda “Fikrini kap gel” mottosuyla yeni bir yola çıktı. Topluluk, klasik girişimcilik ve teknoloji zirvelerinden farklı bir etkinlik tasarlamaya çalıştı. Bunun üzerine üniversite öğrencilerinin girişimcilik üzerine hem bir fikir geliştirdikleri hem de deneyimli girişimcilerle tanışma fırsatı elde ettikleri bir zirve ortaya çıktı. Hem girişim fikri üzerinde çalışmak hem de eğitimlere katılmak, üniversite öğrencilerine oldukça ilgi çekici geliyor.

Topluluk, her yıl birbirinden değerli katılımcılar ile etkinliği gerçekleştirmeye devam ediyor. Topluluk tarafından paylaşılan takvime göre etkinlik, bu yıl 1-3 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da zirve, teknoloji ağırlıklı olacak. Bunun yanı sıra teknolojide birçok girişimci, konuşmacı olarak yer alacak.

Bunun yanı sıra zirveye katılan kişiler, girişimcilik fikirlerini uzman kişilere sunma şansı elde edecekler. Bu sayede girişimcilik alanıyla ilgilenen öğrenciler, girişim fikirlerine destek bulma şansı elde etmiş olacaklar. Ayrıca ODTÜ İşletme Topluluğu, etkinlik süresince katılımcılarına sürpriz ödüller dağıtacak.

Zirveye katılan kişiler, en az 10 oturuma katılmaları durumunda ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından verilecek olan Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi sertifikasını alabilecekler.

Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi, Nisan Ayında Gerçekleşecek

Topluluk tarafından paylaşılan bilgilere göre etkinlik, bu sene hem online hem yüz yüze gerçekleşecek. Bu sayede etkinliğin katılımcı sayısının yüksek düzeyde olacağını söyleyebiliriz. Eğer sizler de Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi’ne katılmayı düşünüyorsanız, etkinliğe katılım bileti almanız gerekiyor.

Bunun yanı sıra girişimcilik fikri bulunan katılımcıların, zirveden önce fikirlerini topluluk tarafından oluşturulan form üzerinden paylaşmaları gerekiyor. Yarışma kurallarına göre katılımcılar, 2-4 kişilik takımlar halinde girişimcilik yarışmasına katılabilecekler.

Sizler Türkiye’nin en büyük teknoloji etkinliklerinden birisi olan Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ODTÜ İşletme Kulübü tarafından düzenlenen zirve hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.girtek.co/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.