Fallout 76: Steel Reign Güncellemesi Yakında!

Fallout 76: Steel Reign, E3 2021’de bir fragman ile karşımıza çıktı. Yeni güncelleme, 7 Temmuz’da Fallout 76 oyuncularına ücretsiz olarak sunuluyor olacak.

Oyunun yeni güncellemesi şu an beta sürümü ile yayında. Aynı zamanda Fallout’un resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre Discord üzerinden oyunculardan da geri bildirim toplanmakta.

Steel Reign güncellemesi birçok yeni görevi, NPC’leri ve öğeyi oyunculara getiriyor olacak. Ayrıca yeni güncelleme uzun süredir devam eden Brotherhood of Steel’i sonlandıracak.

Hikaye, Fort Atlas’a vardıktan sonra karşılaşacağınız bazı olaylarla gelişecek. Aynı zamanda Paladin Rahmani ve Knight Shin arasındaki gerilim de oldukça artacak gibi gözüküyor.

Öte yandan mutantlar, insanları ortalıktan kaldırırken sizin kardeşliği korumak için iki yolunuz olacak; adalet ya da görevinize olan bağlılık.

Aynı zamanda Fallout 76: Steel Reign, Bethesda’nın geliştirdiği oyuna gelen 8. büyük güncelleme olma niteliğine sahip. Oyunun yeni yayınlanan fragmanı da oldukça dikkat çekti:

Yeni gelecek olan güncellemenin oyuncular tarafından nasıl bir geri dönüş alacağı merakla bekleniyor. Bunu yakında hep birlikte göreceğiz!

Fallout 76

Fallout 76, ilk olarak yaklaşık iki yıl önce karşımıza çıktı. İlk tanıtıldığı zamanlarda her ne kadar karışık ve soru işaretleri ile dolu olsa da oyunu beğenen bir kesim de mevcuttu. Daha önceki Fallout oyunlarıyla benzerlik gösteren Fallout 76, oyuncuları beğeni açısından iki farklı gruba ayırıyor.

İlk çıktığı anda birçok kişi tarafından Fallout’un gelişime açık olduğu değerlendirmesini yaptı. Bu değerlendirmenin doğru olduğu oyunun her güncellemesi ile birlikte kanıtlanıyor.

Oyunun güncellemeler ile oldukça geliştiğini belirtmek yanlış olmaz. Ayrıca hala yayınlanan güncellemeler ile birlikte gelişim ve yenilikler devam ediyor.

Oyunu oynamak için ihtiyacınız olan sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

Fallout 76 Minimum Sistem GereksinimleriFallout 76 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i5-6600k 3.5 GHz /AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz ya da eşdeğeriİşlemci: Intel Core i7-4790 3.6 GHz /AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
Bellek: 8 GB RAMBellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB /AMD Radeon R9 285 2GB ya da eşdeğeriEkran Kartı: NVIDIA GTX 970 4GB /AMD R9 290X 4GB
Depolama: 80 GB kullanılabilir alanDepolama: 80 GB kullanılabilir alan

Ayrıca Fallout 76 oyununa sahip olmak isterseniz Steam platformu üzerinde şu an indirimde.

Fallout 76 42,57₺ ile satışa sunulurken Fallout 76: Steel Dawn Deluxe ise 139,60₺ olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik, Steam üzerinden oyunu önümüzdeki 2 gün boyunca ücretsiz olarak oynamanız mümkün.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2017 yılından beri çeşitli girişimlerde yer alıp içerik üreten Metin, girişimcilik konusuna oldukça meraklıdır. Teknoloji haberleri hakkında içerik üretmekten ve araştırma yapmaktan hoşlanır.