Yeni Galaxy Unpacked Resmi Olarak Duyuruldu

Samsung bir süredir beklenen yeni Galaxy Unpacked etkinliğini resmi olarak duyurdu. Şirketin telefon, akıllı saat ve kulaklık tanıtacağı tahmin edilen etkinlik için tarih belli oldu. Samsung Galaxy Unpacked: Hayatı İkiye Katla etkinliği 10 Ağustos tarihinde gerçekleşecek.

Şirket etkinliğin resmi duyurusunu gerçekleştirmeden önce sosyal medya kanalları üzerinden bir bulmaca paylaştı. Etkinliğin tarihini ortaya çıkartan bulmacanın ardından Samsung resmi duyuruyu da kullanıcılara sundu.

Yeni Galaxy Unpacked etkinliğinin afişinde bir adet katlanabilir telefon yer alıyor. Bu telefonun yeni Samsung Galaxy Z Flip 4 modeli olduğu tahmin ediliyor. Ayrıca telefonun bulunduğu şekil etkinliğin gerçekleşeceği tarih olan 10 Ağustos’un bugünden “daha büyük” olduğunu sembolize ediyor.

Bunun haricinde etkinlik duyurusu için yapılan paylaşımda tarih detayları bulunuyor. Yeni Galaxy Unpacked etkinliği 10 Ağustos tarihinde Türkiye saati ile 16:00’da gerçekleşecek. Galaxy Unpacked etkinliğinin hem Samsung.com adresinden hem de YouTube üzerinden canlı yayınlanacağı tahmin ediliyor.

samsung galaxy unpacked

Yeni Galaxy Unpacked Etkinliğinde Neler Tanıtılacak?

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen bir sızıntı etkinliğin tarihini karşımıza çıkarmıştı. Evan Blass tarafından yapılan paylaşım ile etkinliğin afişi gündeme gelmişti. Daha sonrasında Samsung bu görselin telif hakkı nedeniyle silinmesini sağladı.

Ancak yeni gelişmeler Samsung’un etkinliği 10 Ağustos tarihinde gerçekleştireceğini doğruladı. Cihazlar hakkında pek bilgi verilmese de hem isim hem de afiş sayesinde birkaç tahmin yürütmek mümkün.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi tanıtım afişinde bir adet Galaxy Z Flip modeli yer alıyor. Bu nedenle etkinlikte en az bir adet katlanabilir telefon olacağını tahmin etmek yanlış olmayacaktır. Ayrıca Galaxy Unpacked etkinliğinin sloganı “Hayatı İkiye Katla” olarak belirtiliyor. Bu nedenle yeni Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinin bu etkinlikte karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor.

Buna ek olarak yeni Galaxy Watch 5 serisinin de etkinlik kapsamında tanıtılacağı tahmin ediliyor. Unpacked etkinliğinde yer alacak son cihazın ise Galaxy Buds 2 Pro modeli olması söz konusu. Bu cihazlar haricinde bir ürünün şu ana kadar sızdırılmadığını belirtelim.

Samsung son günlerde pek çok sızıntıyla gündeme geldi. Galaxy Watch 5 serisi ve Galaxy Buds 2 Pro modellerinin görselleri ortaya çıkmıştı. Daha sonrasında ise şirketin yeni telefonları Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modelleri kendini gösterdi. Tüm bu sızıntıların ardından ürünlerin son halini görmek için 10 Ağustos tarihini beklememiz gerekiyor.

Kaynak: https://www.samsung.com/tr/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.