Xiaomi Mi Band 7 Pro Yakında Piyasaya Sürülecek!

Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden Xiaomi, çeşitli kategorilerde yeni ürünlerini kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bilindiği üzere şirket, bir süredir akıllı bileklik sektöründe de kullanıcılarına hizmet veriyor. Ortaya çıkan son bilgiler, şirketin yeni bir akıllı bileklik modeli üzerinde çalıştığını gösteriyordu. Bunun üzerine Xiaomi tarafından paylaşılan yeni bir video, Mi Band 7 Pro modelinin yakında piyasaya sürüleceğini doğruladı!

Xiaomi tarafından paylaşılan tanıtım videosu, akıllı bileklik kullanıcılarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Yakın zamanda Mi Band 7 modelini satışa sunan şirket, bu modelin Pro versiyonu ile kullanıcılarına çeşitli ekstra özellikler sunmayı hedefliyor.

Xiaomi, Mi Band 7 Pro Modelini Yakında Tanıtacak!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, yıl içerisinde çeşitli teknolojik ürünler geliştiriyor. Şirket, geliştirdiği bu teknolojik ürünleri belirli zamanlarda yaptığı etkinliklerle tanıtıyor. Bu doğrultuda Xiaomi, 4 Temmuz’da Xiaomi 12 serisinin yeni modellerini tanıtacak. Ortaya çıkan bilgiler, şirketin bu etkinlikte sadece Xiaomi 12 serisinin yeni üyelerini tanıtmayacağını gösteriyor. Xiaomi, yeni telefon modelleri dışında Mi Band 7 Pro modelini de tanıtacak.

Şirket, popüler sosyal medya platformu olan Weibo üzerinden bir tanıtım videosu paylaştı. Paylaşılan kısa videoda Mi Band 7 Pro yer alıyor. Video incelendiğinde Xiaomi’nin Mi Band 7 Pro modelinde kullanıcılarına Mi Band 7’ye göre daha büyük bir ekran sunacağı gözüküyor.

Bunun yanı sıra şirket, tasarımda kullanılan materyal başta olmak üzere birkaç küçük değişiklik yapmayı tercih etti. Ayrıca edinilen bilgilere göre Xiaomi, bu modelin siyah ve beyaz renk seçeneklerini piyasaya sürecek.

xiaomi mi band 7

Xiaomi, paylaşılan videoda yeni bileklik modelinin özelliklerini paylaşmadı. Ancak araştırmacılar, uzun süredir Mi Band 7 Pro üzerinde araştırma yapıyorlar. Bunun sonucunda ulaşılan bilgiler, bilekliğin üst düzey bir performans göstereceğini ortaya koyuyorlar.

Şirket, özellikle Mi Band 7’nin performansının üzerine çıkmayı hedefliyor. Bu doğrultuda Xiaomi Mi Band 7 Pro’nun, Mi Band 7’de bulunmayan ekstra özelliklere sahip olması bekleniyor. Tabii ki bu bilgiler, şimdilik iddialardan ibaret. Çünkü şirket, henüz yeni bilekliğin özelliklerini açıklamadı. Xiaomi, Mi Band 7 Pro ile ilgili detayları 4 Temmuz’da yapacağı etkinlikte duyuracak.

Sizler Xiaomi Mi Band 7 Pro hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Xiaomi, yeni akıllı bileklik modeliyle kullanıcılarını memnun edebilecek mi? Sizler de Xiaomi’nin 4 Temmuz’da tanıtacağı Mi Band 7 Pro hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.xda-developers.com/mi-band-7-pro-teaser-leak/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.