WPFest2020 etkinliği ile WordPress tutkunları buluşuyor

Türkiye’nin önde gelen hosting firmalarından Natro’nun (Çizgi Telekomünikasyon A.Ş) organize ettiği WPFest2020, 5 Mart 2020 tarihinde WordPress tutkunlarını bir araya getiriyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Mustafa Kemal Amfisinde gerçekleştirilecek olan etkinlik sabah saat 10:30’da başlayarak saat 16:25’ye kadar devam edecek şekilde planlanmış.

Sektörden ve WordPress camiasından toplamda 13 konuşmacı ve konuğun yer alacağı etkinlik, 9 oturum olarak katılımcıları ile buluşacak. Açılış konuşması Natro Genel Müdürü Nedim Mitrani tarafından gerçekleştirilecek olan WPFest2020 etkiliğinin programı ise oldukça keyifli gözüküyor.

WPFest2020 Etkinlik Programı – 5 Mart 2020

  1. Açılış Konuşması – Nedim Mitrani
  2. WordPress Ekosistemi İle Gelir Modelleri Oluşturmak – Fikret Tozak
  3. SEO & SEM ile Trafik Arttırmak – Aykut Aslantaş
  4. Güvenli bir WordPress için İpuçları – Mehmet İnce
  5. Teknoloji, Geliştirme ve Optimizasyon – Hüseyin Berberoğlu
  6. Eklentiler, Fonksiyonlar ve Ek Özellikler – Erhan Yakut
  7. SDN’in WordPress’e Dönüşümü – Hakkı Alkan
  8. ATIF ÜNALDI Moderatörlüğünde; Popüler Bloggerlar ile WordPress Başarı Hikayeleri – Funda Güleç, Kemal Kaya, Volkan Kırtok, Sabri Küstür, Burçin Akgün Ünaldı
  9. WordPress’te E-Ticaret ve Ödeme Altyapıları – Antar Turgay

WPFest2020 videolarını sayfanın aşağısında bulabilirsiniz.

WPFest2020 Etkiliği Bilet Fiyatları

WPFest2020 etkiliğinde standart ve gold olmak üzere iki tip bilet satışı gerçekleştiriliyor. Oturma düzeni bulunmayan standart biletin satış fiyatı 69 TL. 149 TL’ye satılan Gold bilette ise ön sıralarda koltuk garantiniz oluyor ve kişiye özel isimli yaka kartına sahibi oluyorsunuz.

Geliyor musunuz?

Sektörün önde gelenleri ile tanışmak, onların ağzından hikayelerini dinleyebilmek gerçekten büyük bir şans. Şahane konuşmacılara ve konulara sahip olan WPFest2020’ye 5 Mart 2020 tarihinde biz gidiyoruz. Siz de geliyor musunuz?

Gerçekleşen WPFest2020 Etkinliğinin Ardında Kalanlar

5 Mart 2020 tarihinde ikincisi gerçekleşen WPFest etkiliğinde teknoloji.org olarak biz de oradaydı. Hoş sohbetler, başarı hikayeleri ve bolca WordPress konuşulan etkinlik oldukça keyifliydi. Eğer WPFest 2020’yi kaçırdıysanız üzülmeyin. Çektiğiniz fotoğrafların bazılarını ve Natro’nun yayınladığı etkinlik videolarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

WPFest2020 Twitter Paylaşımlarımızdan Bazıları

Açılış Konuşması – Nedim Mitrani

WordPress Ekosistemi İle Gelir Modelleri Oluşturmak – Fikret Tozak

SEO & SEM ile Trafik Arttırmak – Aykut Aslantaş

Güvenli bir WordPress için İpuçları – Mehmet İnce

Teknoloji, Geliştirme ve Optimizasyon – Hüseyin Berberoğlu

Eklentiler, Fonksiyonlar ve Ek Özellikler – Erhan Yakut

SDN’in WordPress’e Dönüşümü – Hakkı Alkan

ATIF ÜNALDI Moderatörlüğünde; Popüler Bloggerlar ile WordPress Başarı Hikayeleri – Funda Güleç, Kemal Kaya, Volkan Kırtok, Sabri Küstür, Burçin Akgün Ünaldı

WordPress’te E-Ticaret ve Ödeme Altyapıları – Antar Turgay

Bonus: JetPress ile Yeni Bir WordPress Deneyimi – Melih Andıç

Yukarıda yer alan videolardan da görebileceğiniz gibi WordPress dolu bir etkinliği geride bıraktık. WPFest2021 etkinliğinde görüşmek üzere!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2006 yılından bu yana web yayıncılığı ile ilgilenen Yiğit, WordPress ve Ruby programlama dili fanatiğidir. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji, internet ve programlama hakkında Türkçe içerikler üretmeye devam ediyor.