Ubisoft, Forward 2022’nin Tarihini Açıkladı!

Oyun sektörü, her geçen gün büyüyerek gelişmeye devam ediyor. Bu doğrultuda oyun şirketleri de yeni projeler üzerinde çalışıyorlar. Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Ubisoft, her yıl oyuncuları heyecanlandıran bir tanıtım etkinliği gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda Ubisoft, Forward 2022’nin tarihini açıkladı!

Yapılan açıklamayla birlikte oyunseverler, büyük bir heyecanla etkinliği beklemeye başladılar. Çünkü Ubisoft, yapmış olduğu açıklamada gerçekleşecek olan etkinlikte çok sayıda oyunun tanıtılacağını belirtti. Bu oyunlar içerisinde Ubisoft’un popüler oyun serilerinin yeni oyunları da yer alıyor.

Ubisoft, Forward 2022’nin Tarihi Duyurdu!

Gelişen teknolojiyle birlikte oyun sektöründe de önemli gelişmeler ortaya çıkıyor. Oyun şirketleri, oyuncuları memnun edebilmek adına sürekli yeni projeler üzerinde çalışıyorlar. Bu şirketlerin başında da Ubisoft geliyor. Ubisoft, her yıl geliştirdiği çeşitli oyunlarla oyuncularla buluşmaya çalışıyor.

Şirket, bir süredir yıl içerisinde geliştirdiği oyunları ve yeni oyun haberlerini yaptığı bir etkinlikte duyurmayı tercih ediyor. Bu kapsamda Ubisoft, 2022 yılında gerçekleşecek olan etkinlikle ilgili detayları paylaştı. Ubisoft, yapmış olduğu açıklamada Forward etkinliğinin 10 Eylül 2022’de gerçekleşeceğini duyurdu.

Yapılan duyuruda Ubisoft, etkinliğin global olarak gerçekleşeceğini belirtti. Bu doğrultuda şirket, yapacağı etkinliği YouTube ve Twitch başta olmak üzere çeşitli platformlarda yayınlayacak. Böylece oyun tutkunları, her yıl gerçekleşen en büyük oyun tanıtım etkinliklerinden birisini canlı olarak izleme şansına sahip olacaklar.

Ubisoft Forward 2022, Eylülde Gerçekleştirilecek

Ubisoft tarafından yapılan bu açıklama, oyuncuları fazlasıyla heyecanlandırdı. Çünkü şirket tarafından yapılan açıklamadan sonra etkinliğin detayları ortaya çıkmaya başladı. Ulaşılan bilgilere göre Ubisoft, bu etkinlikte Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu hakkında bilgi verecek.

Bunun yanı sıra bilindiği üzere şirket, bir süredir Prince of Persia: The Sands of Time Remake üzerinde çalışıyor. Serinin hayranları, uzun süredir oyunun piyasaya sürülmesini bekliyorlar. Ancak Ubisoft, bir süredir oyunun çıkış tarihini erteliyor. Nitekim şirket, yaptığı son açıklamalarda oyun hakkında ümit verici açıklamalar yaptı. Ubisoft, yakın zamanda Prince of Persia serisinin yeni oyunun 2023 yılına yetiştirilmeye çalışıldığını açıkladı.

Serinin hayranları, Ubisoft Forward 2022’de Prince of Persia: The Sands of Time Remake hakkında da bilgi verilmesini bekliyorlar. Ayrıca ulaşılan bilgilere göre şirket, popüler serilerin yanı sıra geliştirdiği farklı oyunlar hakkında da bilgiler aktaracak. Bundan dolayı Ubisoft Forward, oyun sektörü için oldukça hareketli geçecek diyebiliriz.

Sizler de şimdiden büyük bir heyecanla beklenen Ubisoft Forward 2022 hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.engadget.com/ubisoft-forward-assassins-creed-september-2022-showcase-181601863.html

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.