Toptalent.co – En İyi Yeteneklerin Kariyer Platformu

Toptalent.co, en iyi yeteneklerin kariyer platformu olarak öne çıkıyor. Kariyer çalışmalarının ağırlık kazandığı dijital yollar, yeteneklere ulaşmada daha etkin bir rol üstleniyor. Tam da burada öne çıkan Toptalent.co, şirketlerin, aradıkları yetenekli çalışanları bulmasını sağlıyor. 

Şirketlerin gelenekselleşmiş iş ilanı süreci, yeni yetenekleri keşfetme ve onlara ulaşma çalışmaları çeşitli yollardan geçiyordu. En iyi yeteneklere ulaşmanın yolu ise bu platform ile artık çok daha kolay.

“En iyi yeteneklerin kariyer platformu” sloganı ile karşımıza çıkan Toptalent.co, her yıl 5 milyon profesyonel, genç profesyonel ve yeni mezunu ağırlıyor. 

Toptalent.co Nedir?

Toptalent.co, adından da anlaşılacağı üzere, en yetenekli çalışanları bulmaya olanak tanıyan bir kariyer platformudur.

Diğer kariyer platformlarından farklılık gösteren Toptalent.co, iş ilanlarında, şirketin ofis ve çalışma ortamını da gösteriyor. Bunun yanında şirketlerin çalışanlarına ve ne iş yaptıklarına da ilanlarda yer veriyor. Böylece, yetenekli çalışanlar, şirketleri tanıyarak başvuru yapmış oluyor.

Bu yöntemle, hem şirketler hem de çalışanlar uygun ve doğru bir şekilde eşleşebiliyor. 

En iyi yeteneklerin kariyer platformu sloganı ile yola çıkan platform, işveren marka gücüne odaklanıyor. Dolayısıyla şirketlerin işveren markalarını güçlendirerek en iyi yetenekleri kendilerine çekmelerine olanak tanıyor.

Platform, şirketlerin, bu kişilerle etkileşim kurmalarını ve en iyi yetenekleri işe almalarını sağlıyor.  

Farklı özellikleri barındıran kariyer platformu üzerinden şirketler, dijital etkinliklere de katılabiliyor. Aradıkları yetenekli çalışanları bu etkinliklerde bulma imkanı yakalıyorlar. Aynı zamanda şirketler, MT, staj, genç yetenek işe alım programlarını da aynı iş ilanlarında olduğu gibi yayınlayabiliyor.

“İşe Alım Programları” kategorisi üzerinden ise en iyi adaylara erişim sağlanıyor. 

Platformun halihazırda birlikte çalıştığı, Türkiye’de ve dünyada önde gelen yüzlerce şirket yer alıyor. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz: 

  • Anadolu Sigorta,
  • Borusan Holding,
  • Eczacıbaşı,
  • İş Bankası,
  • HSBC,
  • Mercedes,
  • Tofaş,
  • P&G. 

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri tarafından yayınlanan iş ilanlarına, Toptalent.co‘da yer alan “İş İlanları” kategorisinden ulaşabilirsiniz. 

Toptalent.co

Toptalent.co Gelişim Hikayesi 

Türkiye’nin ve dünyanın önemli şirketlerinden oluşan 200’den fazla iş ortağı ile çalışan Toptalent.co, bu sayının hızlı şekilde arttığını da söylüyor.

Platformu, yıllık 5 milyonun üzerinde yetenekli iş gücü ziyaret ederken, sitenin aktif 1.250.000 üyesi bulunuyor. Ayrıca üyelerinin hepsi 4 yıllık üniversite lisans eğitimi almış kişilerden oluşuyor.

Kuruldukları günden bu yana iş arayan yetenekli bireylerin, Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketlerinde, hayallerindeki işe kavuşmalarına olanak sağlıyor.

Toptalent.co, Nisan 2021’de yeni bir arayüzle şirketlerin ve iş arayanların karşısına çıkacak. Bu yeni arayüz ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunan platformda üyelere ek fonksiyonlar da sunulacak.

Şirketin, “Teknolojiye yatırım yapmaya devam ediyoruz” açıklaması, bizi heyecanlandıracak bir yeniliğin ortaya çıkacağını gösterir nitelikte.

Özellikle, şirketlerin daha iyi yeteneklere erişmesini sağlama misyonuna paralel olarak hayata geçirilen Toptalent Business School, yeteneklerin gelişimini sağlayacak eğitimleri bünyesinde bulunduruyor.

Burada üyelere kendilerini geliştirecek sertifika programları sunuluyor. Ek olarak, CV hazırlama programı, mülakat hazırlığı ve İngilizce eğitimi gibi modüller de mevcut.

Toptalent.co

Toptalent.co ekibi 2021 yılını ve hedeflerini şu şekilde ifade ediyor: 

“Dijital dönüşümü ve teknolojiyi hem birlikte çalıştığımız şirketlere hem de hayalindeki işi arayan üyelerimize hissettireceğimiz, hızlı büyüyeceğimiz bir yıl olacak.” 

2021 hedeflerine başarıyla ulaşmak için oldukça yüksek motivasyonlu ve tempolu olan Toptalent.co, en iyi kariyer platformu olarak size de yardımcı olabilir. 

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Girişimler odaklı araştırma yapmayı çok seviyor. Bir zamanların uluslararası ilişkiler öğrencisi olarak analiz yapmaya bayılıyor. Teknoloji ile alakalı paylaşımların da takipçisi olarak analiz edip, yorumluyor.