Tesla ile Hot Wheels ortaklığı: uzaktan kumandalı Cybertruck

ABD New York’ta düzenlenen 2020 Toy Fair fuarında duyurulan uzaktan kumandalı Cybertruck oldukça ses getirmiş durumda. Tesla ile Hot Wheels’in tasarım ortaklığı sonucu geliştirilecek olan uzaktan kumandalı Cybertruck’ın 1:64 ve 1:10 olmak üzere iki boyut seçeneği bulunuyor. 2020 Aralık döneminde teslim edilmek üzere ön sipariş almaya başlayan şirketin Tasarımdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı 1:10 ölçekli uzaktan kumandalı Cybertruck’ın sınırlı sayıda olacağı bilgisini de basınla paylaşmış durumda.Bahsi geçen teslimat tarihleri Türkiye için geçerli olur mu yada hiç bir zaman bu oyuncaklar Türkiye’ye gelir mi bilinmez. Emin olduğumuz tek şey, fiyatları 20 dolar ile 400 dolar arası olacak olan oyuncakların Türk müşterileri için çok daha maliyetli olacağıdır.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Samsung Odyssey Neo G9 - 49

Hayalinizdeki oyun dünyası gerçek oldu. 49 inç DQHD çözünürlük ile inanılmaz derecede ayrıntılı ve net görüntüler sunabilen yan yana duran iki QDH monitör kadar geniş bir ekrana sahip olacaksınız.

Yukarıda yer alan bağlantıdan satın alma yaptığınızda küçük de olsa bir komisyon kazanmaktayız. Bu durum ürünün fiyatını etkilememektedir.

2006 yılından bu yana web yayıncılığı ile ilgilenen Yiğit, WordPress ve Ruby programlama dili fanatiğidir. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji, internet ve programlama hakkında Türkçe içerikler üretmeye devam ediyor.Yorum yapın

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.