Temel Excel Eğitimi Kommunity.com’da Başlıyor!

Teknoloji.org’un online Temel Excel Eğitimi Kommunity.com’da başlıyor. 12 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilmesi planlanan eğitimde Microsoft Excel’e giriş niteliğinde olan 1. bölüm dersi yapılacak. İlk programda ele alınacak olan konular:

  • Temel arayüz tanıtımı,
  • Basit veri girişi,
  • Formüllere giriş,
  • Tablo oluşturma,
  • Grafik oluşturma,
  • Çalışma sayfalarının yönetimi, olarak belirtilmiştir.

Sizler de bu eğitimin bir katılımcısı olmak istiyorsanız buradan eğitime kaydınızı ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kaydınızı gerçekleştirmek için bağlantıya tıkladığınız zaman karşınıza çıkacak olan sayfada “Katılıyor musun?” sorusuna onay verilmesi gerekiyor.
Teknoloji.org'un temel excel eğitim sayfası
Görselde yuvarlak içerisinde belirtilmiş kısımdan onay işaretine basmanız gerekiyor.
  • Onay işaretine basıldığı zaman sayfa sizi otomatik olarak hesap girişi sayfasına yönlendirecektir. Henüz Kommunity.com’da bir hesabınız yoksa şekilde belirtilen “Kayıt Ol” butonundan kısa bir şekilde kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylece eğitimimize kayıt işleminizi çok basit bir şekilde tamamlamış olabilirsiniz.
Temel excel eğitim için giriş arayüzü
İşaretlenen kutucukta “Kayıt Ol” butonuyla Kommunity.com’a kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca, Kommunity.com’da Teknoloji.org’un hesabını takip ederek yaklaşan etkinliklerden de haberdar olup, farklı hesapların çeşitli eğitimleri ve seminerlerinden faydalanabilirsiniz. Kommunity tamamen yerli ve ücretsizdir. 2019 yılında kurulan web sitesi, insanların bir araya gelip organizasyonlar, etkinlikler, seminerler, eğitimler vb. programların yapılmasında yardımcı olan bir platformdur. Kommunity Bir Topluluk Oluşturma Platformu yazımızda bu bilgilere ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Temel Excel Eğitimi

Excel logosu

Excel, Microsoft tarafından yazılan, Microsoft Office programları paketi içinde bulunan, çeşitli türde tablolar oluşturmaya ve hesaplamaya yarayan bir hesap tablosu/tablolama programıdır. Excel’de kendi girdiğiniz ya da başkaları tarafından girilen verileri işleyerek kullanabilirsiniz. Sektörlerde hesaplama işlerinde oldukça tercih edilen Microsoft Excel, kullanıcılarına diğer programlara göre daha kolay bir kullanım sunuyor. Göründüğü ve sanıldığı kadar karmaşık değildir. Sayılar, metinler ve veriler Excel üzerinde kullanılabilir, saklanabilir, analiz edilebilir ve hesaplanabilir. Ayrıca oluşturulan tablolara istatistiksel grafikler ve resimler de eklenebilir. Tüm bunları ve daha fazlasını Teknoloji.org’un Kommunity.com’da gerçekleşecek olan Temel Excel Eğitimi 1. bölümünde öğrenebilirsiniz.

Microsoft Excel bilgisine ve yetkinliğine sahip olmak sizleri her zaman, hangi alanda olursanız olun bir adım daha önde yapacaktır.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Nev'i şahsına münhasır bir kalite kontrol elemanı