Steam Sonbahar Oyun Festivali Başladı

Yüzlerce oyunun demosunun bedava oynanabildiği ve canlı yayınlarla dolu Steam Sonbahar Oyun Festivali başladı. Oyunların yapımcılarıyla konuşma imkanının da bulunduğu canlı yayınlar ve yeni çıkacak oyunlara ilk bakış imkanı Steam kullanıcılarına sunuluyor.

Bağımsız oyun yapımcılarına ilgi çekmek ve onları göz önüne sürmek için yapılan Steam Sonbahar Oyun Festivali 7 Ekim itibariyle başladı. Steam üzerinden yapılacak onlarca canlı yayına erişmek mümkün.

Bu canlı yayınlardan bazıları oyunların yapımcıları ile sohbetleri içerirken, bazıları yeni çıkacak oyunların oynanışını gösteriyor. Farklı kategorilerde oldukça kalabalık bir plan programlayan Valve, bağımsız oyun seven oyuncuların gönlünü bir kez daha kazanıyor.

Steam’de buna benzer bir etkinlik olarak Steam İlkbahar Oyun Festivali gerçekleşmiş ve büyük ilgi toplamıştı. Aynı o etkinlik gibi, Steam Sonbahar Oyun Festivali’ne de yoğun bir ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Güncel Steam İndirimleri

Steam Sonbahar Oyun Festivali’nde Dikkatimizi Çeken Oyunlar

Supermarket Shriek

Supermarket Shriek bir yarış oyunu. Ancak bunu diğer yarış oyunlarından ayıran bir yönü var. Supermarket Shriek’te kullandığımız araç bir alışveriş arabası. Ayrıca bu yarışlarda çok sevimli bir keçi de bize eşlik ediyor. Oyunun haritaları da oldukça güzel gözüküyor. Kesinlikle denemenizi öneriyoruz.

Ghostrunner

Muhteşem grafikler, akıcı ve dinamik bir oynanış. FPP türünde bir öldürme oyunu diyebileceğimiz Ghostrunner, bir dizi parkur ve düşmanı geçerek Keymaster Mara isimli zalim lidere ulaşmanın hedeflendiği bir oyun. 27 Ekim tarihinde çıkacak oyun anlık olarak ön sipariş aşamasında. Üstelik şu anda %20 indirimle 135,20 TL’ye satın alınabiliyor. Fiyatı yüksek olsa da denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Party Animals

Sonbahar sonunda çıkması beklenen Party Animals başarılı fizik motoru ile çeşitli haritalarda dövüşmeye dayalı bir oyun. Ancak bu dövüşün aşırı sevimli hayvanlarla yapılması oyunu oldukça cazip hale getiriyor. Hiç olmazsa bir göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.

The Survivalists

The Survivalists adı üzerinde bir hayatta kalma oyunu. Üç oyuncuya kadar oynanabilen The Survivalists ile, çeşitli yapılar inşa edebilir, adadaki düşmanlarla çarpışabilir, kendinize yardımcı olarak bir maymun eğitebilirsiniz. Kesinlikle bir göz atmanızı öneriyoruz. Oyunun fiyatı ise 70 TL. Tam sürümü ise yarın piyasaya sunuluyor.

Steam Sonbahar Oyun Festivali, 13 Ekim tarihinde Türkiye saati ile 20:00’da sona erecek. Oyunların demolarını incelemek ve yapımcıların yayınlarını takip etmek isterseniz, festivale Steam üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.