Samsung Galaxy Unpacked’ın Resmi Tarihi Açıklandı!

Samsung Galaxy Unpacked’ın resmi tarihi nihayet Samsung tarafından açıklandı. Şirket, resmi hesaplarından yapılan duyuruda tarihle birlikte klasik haline gelen animasyon görseline yer verdi.

Bir sonraki yeniliklere sahne olacak Samsung Galaxy Unpacked’ın resmi tarihi 11 Ağustos. Daha önce haberimizde sizlerle resmi olmayan tarihe dair detayları paylaşmıştık. Sızıntı görselleri ve cihazlara ait detaylara bu haberimizden erişebilirsiniz.

Resmi olmayan kaynaklarda görülen tarih 11 Ağustos’u gösteriyordu. Şimdi ise bu tarih resmiyete kavuştu ve geri sayım başladı.

Yayınlanan animasyonun detayları ise şirketin geliştirdiği katlanabilir cihazların doğrudan bir görüntüsü. Gördüğümüz görselde şirketin oldukça merakla beklenen Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 cihazları yer almakta.

Etkinliğin en çok beklenen iki cihazı da aslında Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3. Her iki cihaz da daha önce birçok sızıntı ve görsel ile gündeme geldi. Bildiğimiz gibi Samsung yakın zamanda bu sızıntılara karşı da ek bir önlem aldı. Ancak şirket bu etkinlik öncesinde de yeni cihazları için bir çok sızıntı haberine konu oldu.

Unpacked Neler Sunacak?

Öncelikle iki yeni katlanır cihaz etkinlik ile birlikte kullanıcılar ile buluşacak. Kullanıcılar tarafından oldukça benimsenen katlanır tasarıma sahip cihazlara Samsung’un nasıl bir yeni seçenek sunacağı merak konusu.

Öte yandan bu yıl gerçekleşen Google I/O 2021’de Google Wear ve Samsung Tizen arasında iş birliği duyuruldu. Bu etkinlik sonrasında gerçekleşen ilk büyük Samsung etkinliği de Unpacked olacak.

Samsung Unpacked etkinliğinde Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4 modelinin duyurulması muhtemel. Her iki saatin önceki nesilleri Tizen işletim sahibine sahipti. Tizen oldukça kullanışlı bir işletim sistemiydi. Ancak Tizen ile yaşanan en büyük sorun uygulama marketiydi. Google Wear ile birleşme sonrası bu uygulama marketi sorunu da çözüme kavuşacak.

Son olarak ise beklenen bir diğer cihazda yeni bir Samsung Galaxy Buds. Bu cihaza ait sızıntı görselleri de daha önce ortaya çıktı.

Ancak bu tip etkinlikler sürprizlere sahne olabilir. Beklenen cihazlara ek bir yenilik görebiliriz ya da beklenenin aksine tanıtılmayacak bir cihazın karşımıza çıkması da mümkün.

Merakla beklenen etkinlik ne gibi yeniliklere sahne olacak? Bunu çok yakında hep birlikte göreceğiz!

Sizler Samsung Galaxy Unpacked etkinliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle alt kısımda bulunan yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2017 yılından beri çeşitli girişimlerde yer alıp içerik üreten Metin, girişimcilik konusuna oldukça meraklıdır. Teknoloji haberleri hakkında içerik üretmekten ve araştırma yapmaktan hoşlanır.