Razer Opus X Yeni Güncelleme ile Ortaya Çıktı!

Razer’ın geçtiğimiz sene çıkarttığı Opus kulaklıklar oldukça beğenilmişti. Şimdi ise XDA Developers‘ın haberine göre, Razer Audio uygulamasının son sürümünün detaylarında Razer Opus X karşımıza çıkıyor.

XDA Developers, uygulamayı daha detaylı olarak incelediğinde Opux X’in birden fazla versiyonuna rastladı. Ayrıca bazı yeni modellerin görsellerine de ulaştı.

Rastlanan detaylara göre yeni Razer Opus X; Black Edition, X Edition, Green Edition, Mercury Edition ve Quartz Edition gibi renk seçenekleri mevcut.

Uygulama üzerinde erişilen görseller ise kulaklığın yalnızca Quartz, Green ve Mercury modelleriyle kısıtlı. Diğer modeller olan Black Edition ve X Edition hakkında bir görsele henüz rastlanmadı.

Görsellerden gördüğümüz üzere kulaklık Type-C ile birlikte geliyor olacak. Aynı zamanda ses açma kısma işlevine sahip bir buton da görmekteyiz.

Buna ek olarak, işlevsel bir başka buton da ses açma kısmanın hemen yanında yer alıyor.

Razer Opus X

Opus X Çok Yakında Olabilir!

Razer Audio üzerinden erişilen bilgiler şu an için oldukça kısıtlı. Ancak Razer ürünleri düşünüldüğünde Opus X’in aralarında uygun fiyatlı bir seçen olarak bizi karşılama ihtimali mevcut .

Kulaklık ortaya çıksa da Razer’ın websitesi ve sosyal medya hesaplarında henüz kendini göstermedi.

Uygulama üzerinde yer alması çok yakında tanıtılacağının bir işareti demek mümkün. Tanıtıldığında kulaklık hakkında çok daha fazla detaya sahip olacağımıza şüphe yok.

Kulaklık sektöründe markaların gerçekleştirdiği birbiri ardına tanıtımlar oldukça dikkat çekiyor. Yakın zamanda Beats‘in daha önce denenmeyen bir tasarım ile karşımıza çıkacağını belirtmiştik.

Razer tarafında özellikle oyuncu kulaklıklarını oldukça sıklıkla görüyoruz. Dünyada bulunan bazı büyük espor takımları da Razer tercih ediyor.

Geçtiğimiz birkaç yılda Razer kullanıcılar için daha taşınabilir ve tasarım olarak dışarıda kullanıma uygun cihazlarda sunuyor. Bu sayede kullanıcılar istedikleri ses ve aynı zamanda kulaklık kalitesini elde edebiliyor.

Gelecek dönemde tanıtılacak Razer cihazlar ile birlikte hem oyun hem günlük kullanım için güçlü cihazlar göreceğiz gibi duruyor.

Opus X’in ise fiyatı ve sunduğu özellikler ile bir önceki nesli gibi oldukça dikkat çekici bir seçenek olması muhtemel. Bir önceki Opus, fiyatına göre sunduğu ses kalitesi ve malzeme ile oldukça beğeni toplamıştı.

Sizler Razer kulaklıklar hakkında neler düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili görüşlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2017 yılından beri çeşitli girişimlerde yer alıp içerik üreten Metin, girişimcilik konusuna oldukça meraklıdır. Teknoloji haberleri hakkında içerik üretmekten ve araştırma yapmaktan hoşlanır.