PUBG Paramo Haritası ile 9. Sezonda Nefes Kesecek

Dünya genelinde yüz binlerce kullanıcıya ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) yeni sezonda oyun severleri heyecanlandırmaya aday oldu. Her sezon büyük güncellemeler ve değişiklikler ile karşımıza çıkan PUBG, bu kez Paramo haritasını duyurdu. 9. sezonda yapılacak olan güncellemelerden bahseden ve bir video yayınlayan PUBG Paramo Haritası ile birçok kişiyi merakta bıraktı.

PUBG Paramo haritası hakkında detaylı bir bilgi vermemesine rağmen birçok kullanıcı sosyal medya hesabından tahminlerde bulundu. Paramo haritası karşınıza çıkabilecek her olayı tahmin etmenizi sağlayacak. Twitter hesabından yayınlanan videoyu izleyen kullanıcılar ise oyun hakkında yaptığı tahminlerde, dikkatlerini çeken bir ayrıntıya değindi. Kullanıcılar yeni güncellemede yanardağ olacağını, gökyüzünden dökülen küllerin oyuna büyük bir etki edeceğinden bahsediyorlar.

Ağır Silah Modu 2.0 ile Gelen Yenilikler

PUBG, geçtiğimiz yıllarda ağır silah modunu etkinleştirerek oyunculara heyecan katmış, aynı zamanda stratejik açıdan da avantaj sağlamıştı. Ağır silah modunun 2.0 versiyonunu yayınlayan PUBG, yeni güncellemesinde kullanıcılar zırhlı helikopter ile gökyüzünde dolaşabilecek ve düşmanları avlayabilecekler. Yeni güncellemede oyuna yeni silahlar da eklendi.

PUBG-Korsan Giysisi
  • Silah kasasında, süper güçlü silahlar yer aldı. Bu silahlar ile oyuncular, diğer kullanıcılara ekstra hasar verebilecek. Kullanıcılar verdiği hasarda ve adam öldürmede yeni silah, yeni elbiseler ve silah kaplamaları kazanabilecek.
  • Bomba kıyafeti giyen kullanıcılar, kendilerine gelen her türlü tehdide karşı kendini koruma altına alabilecek. Oyun sırasında patlayan bir bomba korunma önlemi olan oyuncuya minimum düzeyde hasar verecek.
  • Gizli oda, savaş esnasında yenilenerek birçok süper silahı silah kasasında barındıracak. Oyuncular gizli odaya giderek birçok silah ve materyalleri bulabilecek. İHA terminali ve bomba kıyafetleri de burada yer alacak. Oyuncular gizli odaya gelip bu silahları alabilecek ve iletişim kulesine gidip ölen arkadaşlarını geri çağırabilecek. Böylelikle oyunda ölen kişi sonsuz bir canlanma ile oyun dışı kalmayacak. Gelen bu güncelleme oyun dışı kalan kişinin oyun bitimine kadar arkadaşlarını izleme durumundan da çıkarmış oldu.
  • Özel ekipman sayesinde düşmanın hangi bölgede olduğu tespit edilip vurulması da amaçlandı. Oyuncular özel ekipman sayesinde düşmanın nereye saklandığını gördükten sonra füze atarak oyun dışı bırakabilecek. SİHA’nın havada kalma süresi 30 saniye olarak belirlendi. Oyuncu ateş butonuna basarak hedefe ateş edebilecek.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Gamze Sucu, İstanbul'da dünyaya geldi. 1994 doğumlu olan Sucu, Üniversite eğitiminin ardından medya sektöründe görev aldı. Kendini magazin,teknoloji alanında geliştiren Sucu, başarılı haber yazıları ile kariyerine teknoloji.org'da devam ediyor.