PUBG: New State Tanıtım Videosu Yayınlandı

Battle royale, şüphesiz ki son yılların en gözde oyun türlerinden birisi. Bu türün önde gelen isimlerinden PUBG, yeni bir oyun ile oyuncuları mutlu etmeye hazırlanıyor. PUBG: New State isimli yeni mobil oyun duyuruluyor.

Ayrıca, oyunun erken kayıt dönemi de bugün itibariyle başlıyor. Şimdilik sadece Google Play Store üzerinden Android kullanıcıları erken kayıt yaptırabiliyor. Ancak, çok yakın bir tarihte iOS kullanıcılarının da erken kayıt yaptırabileceği ifade ediliyor.

Tanıtımın başında gördüğümüz üzere oyun 2051 yılında yer alıyor. Bu, çok daha ilginç silahlar, taşıtlar ve benzeri araçlar göreceğimiz anlamına geliyor. Tanıtım videosunda bu aletlerin bazı örneklerine de tanık oluyoruz.

Buna ek olarak, PUBG: New State, Troi isimli bir haritayla karşılıyor bizleri. Klasik PUBG oyunlarının geçtiği zamanlardan geleceğe doğru yolculuğumuz ve bu yeni harita bizleri heyecanlandırmaya yetiyor bile.

Mobil oyunlarda ilk dikkat çeken unsur olmasa da, oyunun grafikleri harikulade gözüküyor. Tabii, tanıtım videosu oyun içi görüntülerle yapılmışsa.

Benzeri bir ifade, oyunun Google Play Store sayfasında da yer alıyor. Hatta, iş bir adım daha öteye götürülüyor ve “mobil oyun dünyasındaki en gerçekçi görüntülerin” PUBG: New State’de yer alacağı belirtiliyor. Dolayısıyla, oyunu merakla beklememizi sağlayacak bir diğer özellik de grafikleri olacak gibi duruyor.

Oyunun, silah çeşitliliğiyle de bizi şaşırtacak gibi gözüküyor. PUBG: New State, oyunculara, mobil platformlar için optimize edilmiş gerçekçi silahlar sunacağını ifade ediyor. Ayrıca, bu silahların özelleştirilebileceği de belirtiliyor.

Videoda gördüğümüz üzere, oyunda dronelar da yer alıyor. 8×8 kilometrelik bir alana yayılan haritada özgürce gezebileceğimiz farklı araçlar olduğu da ifade ediliyor.

Mobil Oyun Önerileri 8. Hafta

PUBG: New State için gerekli minimum sistem gereksinimleri ise şimdilik sadece Android cihazlar için belirtiliyor. Oyuncuların ihtiyaç duyduğu minimum özellikler, Android 6.0 ve üstü işletim sistemine ek olarak 2.5 GB RAM oluyor.

PUBG: New State Ne Zaman Çıkacak?

Ön kayıtları başlayan oyunun henüz resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak, yapılan duyurulardan tahminle, 2021 yılı içerisinde her iki versiyonun da oyuncularla buluşacağı tahmin ediliyor.

Ön kayıt yaptırmak için oyunun Google Play Store sayfasına girmeniz ve ön kayıt butonuna basmanız yeterli. PUBG: New State’le ilgili gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edebilirsiniz. Oyun hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.