M.T.G.A. Podcast S1E2: Hey Apple!

Teknoloji.org’un “Make Teknoloji Great Again” podcast serisinin ikinci bölümü ile karşınızdayız.Bu bölümde; Apple App Store’un 2019 yılı toplam ticaret hacmi, hey.com’a uygulamaya çalıştığı yaptırım ve geliştiricilerden aldığı %30’luk komisyon payı hakkında konuştuk.

Ayrıca Twitter’ın yeni sesli Tweet özelliğinden, Facebook’un Trump reklam kampanyasını kaldırmasından, Boston Dynamic firmasının satışa sunduğu robotundan, WhatsApp’ın sunucu kaynaklı sorunundan ve DeepFaceDrawing’den de bahsettik.

Podcast içerisinde bahsettiğimiz konular:

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Samsung Odyssey Neo G9 - 49

Hayalinizdeki oyun dünyası gerçek oldu. 49 inç DQHD çözünürlük ile inanılmaz derecede ayrıntılı ve net görüntüler sunabilen yan yana duran iki QDH monitör kadar geniş bir ekrana sahip olacaksınız.

Yukarıda yer alan bağlantıdan satın alma yaptığınızda küçük de olsa bir komisyon kazanmaktayız. Bu durum ürünün fiyatını etkilememektedir.

2006 yılından bu yana web yayıncılığı ile ilgilenen Yiğit, WordPress ve Ruby programlama dili fanatiğidir. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji, internet ve programlama hakkında Türkçe içerikler üretmeye devam ediyor.No replies yet

Loading new replies...

Apple geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği etkinliğin ardından sürpriz bir etkinlik daha düzenledi. Eylül ayında iPhone 13, iPad mini ve daha birçok ürün tanıtan teknoloji devi bu etkinlikte ise merakla beklenen yeni… <a href="Apple Etkinliği Gerçekleşti: M1 Max ve MacBook Pro - Teknoloji.org" class="read-more">Devamını okuyun </a>

Yazının devamı için: M.T.G.A. Podcast S1E2: Hey Apple! - Teknoloji.org

Reply Like

click to expand...