Nubia Red Magic 7 Hızlı Şarj Desteğiyle Etkileyecek!

ZTE tarafından üretilen Nubia Red Magic serisi, son zamanlarda adından oldukça sık söz ettiriyor. Çünkü ZTE, bu seride yüksek donanımlı cihazlar üretiyor. Seri, bir süre daha teknoloji merkezinde yer alacak diyebiliriz. Çünkü Nubia Red Magic 7 serisi, özellikle şarj konusundaki performansı ile kullanıcılarını fazlasıyla memnun edecek. Bunun yanı sıra araştırmacılara göre ZTE, bu serinin modellerinde de yüksek donanım özellikleri kullanacak.

Serinin yeni modeli hakkında ortaya çıkan iddialardan sonra teknoloji takipçileri heyecanla serinin tanıtılmasını beklemeye başladılar. İlerleyen sürece göre ZTE, bu konuda da hayranlarını çok fazla bekletmeyecek gibi duruyor!

Nubia Red Magic 7 Özellikleri

Bilindiği üzere ZTE, yeni Snapdragon işlemci modelini ilk olarak kullanan şirketlerden birisi olmak istiyordu. Bundan dolayı şirket, Xiaomi ve Motorola başta olmak üzere akıllı telefon üreticileriyle rekabet içerisine girmişti. Şirketin bu işlemcileri kullanacağı serinin Nubia Red Magic 7 serisi olacağı iddia ediliyordu. Her ne kadar araştırmacılar bu konu hakkında bazı belgelere ulaşsalar da ZTE, konu hakkında net bir açıklama yapmadı.

Araştırmacılar, şimdi de serinin yeni modelleri hakkında farklı detaylara ulaştılar. Ulaşılan bilgilere göre ZTE, Red Magic 7 modellerinde kullanıcılarını 165 W hızlı şarj desteği ile memnun edecek. Bu bilgiler, teknoloji takipçilerini heyecanlandırdılar. Çünkü hızlı şarj konusunda yakın zamanda yeni adımların atılacağı ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine ZTE tarafından böyle bir hamle atılması hızlı şarj konusunda herkesi heyecanlandırdı.

Bunun yanı sıra ulaşılan bilgilerde ZTE hayranlarını üzecek birkaç bilgi de yer alıyor. İddialar doğru olsa bile ZTE, 165 W hızlı şarj desteği sunan modellerini global olarak satışa çıkartmayacak gibi duruyor. Çünkü şirket, global olarak satışa çıkarttığı modelleri genellikle 66 W ile sınırlandırıyor. Bundan dolayı 165 W hızlı şarj destekli Red Magic 7 modellerinin global olarak kullanıcılarla buluşup buluşmayacağını şirket tarafından yapılacak olan tanıtım etkinliğinden sonra öğreneceğiz.

Nubia Red Magic 6 Pro

Ayrıca ZTE, Red Magic 7 modellerinde sunacağı hızlı şarj desteğinden dolayı 3C sertifikası aldı. Bu sertifika, şirketin hızlı şarj konusunda ciddi çalışmalar yaptığını gösteriyor. Yakın zamanda yapılması beklenen tanıtım etkinliğiyle birlikte ZTE, serinin yeni modelleri hakkındaki detaylı bilgileri paylaşacaktır.

Sizler Nubia Red Magic 7 modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ZTE, serinin yeni modelleriyle adından söz ettirebilecek mi? Sizler de Nubia Red Magic 7 hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.