Microsoft Flight Simulator İskandinav Güncellemesi Sunuldu!

Microsoft Flight Simulator İskandinav ülkelerini içeren görsel olarak oldukça hoş bir güncelleme sundu. Güncelleme ile İsveç, Norveç, İzlanda ve Finlandiya ülkeleri ile farklı bir oynanış sunulmakta.Microsoft Flight Simulator önümüzdeki aydan itibaren Xbox serisi konsollar için de sunuluyor olacak. İşte tam da bu yayınlanma öncesi yapımcılar başarılı bir güncellemeyi oyunculara sundu.

Asobo Studios’un geliştirdiği oyunun görselleri halihazırda oldukça beğeni topladı. Aynı zamanda yapımcı şirket, Microsoft Flight Simulator İskandinav güncellemesi ile birlikte; İsveç, Norveç, İzlanda, Finlandiya gibi ülkelere oldukça güzel görüntüler ekledi

Yayınlanan fragmanda ise görsel detaylar dikkat çekti. Fragmanda çeşitli köprü, kule veya farklı mimari yapıları görmeniz mümkün.

Ekipten yayınlanan bilgiye göre yeni güncellemede 100 havaalanı ve 77 ilgi çekici nokta sunuluyor. Ayrıca Fragmanda Sarek Milli Parkı, Arctic Katedrali gibi özel yapılar da yer alıyor.

Microsoft Flight Simulator Xbox Yolunda!

Xbox’ın oyun için yapacağı lansman şimdilik 27 Temmuz tarihine ertelendi. Oyunun Xbox için sunulması öncesinde ise oldukça beğenilen güncellemeler kullanıcılara sunuldu.

Yakın zamanda yayınlanan bir güncelleme oyunun dosya boyutunu da kayda değer bir miktarda düşürdü. Aynı zamanda oyunun boyutu en çok şikayet alan noktalarından biriydi.

Bu tip geliştirmeler ile oyuncuların oyuna olan ilgisi de artmakta. Ayrıca gelecekte çok daha fazla havalimanı ve görsel detayın oyun için sunulması muhtemel.

Ancak Microsoft Flight Simulator için oldukça büyük bir dosya boyutunun yanında bir nokta daha oldukça önemli. Bilgisayarınızda stabil bir deneyim için oldukça güçlü bir konfigürasyonun yer alması gerekli.

Microsoft Flight Simulator Minimum Sistem GereksinimleriMicrosoft Flight Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel i5-4460 | AMD Ryzen 3 1200

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770 – AMD Radeon RX 570

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 150 GB kullanılabilir alan
İşlemci: Intel i5-8400 | AMD Ryzen 5 1500X

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 – AMD Radeon RX 590

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 150 GB kullanılabilir alan

Üstelik, oyuna yapılan geliştirmeler ile oyun çok daha stabil bir hale gelmeye devam ediyor. Sizler de havacılık alanında ilgiliyseniz bu oyunu edinerek oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz! Hatta, herhangi bir şekilde araç kullanmayı seviyorsanız, uçaklara da bir şans vermenizi tavsiye ederiz.Sizler Microsoft Flight Simulator oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle alt tarafta bulunan yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2017 yılından beri çeşitli girişimlerde yer alıp içerik üreten Metin, girişimcilik konusuna oldukça meraklıdır. Teknoloji haberleri hakkında içerik üretmekten ve araştırma yapmaktan hoşlanır.