Meural Dijital Kanvas ile Evde Sergi Deneyimi

Meural dijital kanvas, duvarınızda 30.000 kadar eseri sergileyebilmenizi sağlayan birinci sınıf tasarım ve son teknoloji ile üretilmiş çerçevelerdir. Bu dijital kanvaslar sayesinde duvarınızı güncel stillere, mevsime hatta saate göre değiştirip ayarlayabilirsiniz. 

Mekana, havaya ve ana uyacak şekilde parlamayan yüzey ve otomatik karartma ile çerçevenizdeki görüntüler her açıdan gerçekçi hale geliyor. Kullanılan patentli TrueArt teknolojisi; parlama önleyici mat ekranı, odaya göre otomatik ayarlanan ve karanlıkta kanvasınızı uyku moduna geçiren ortam ışığı sensörünü mümkün kılıyor. Bu teknoloji aynı zamanda gerçek siyahlardan zengin tonlara kadar 16.7 milyon rengin mükemmel bir şekilde sergilenmesini sağlıyor. Derin siyah seviyeleri, resimlerin, fotoğrafların ve heykellerin açık ve koyu alanları arasında mükemmel kontrast sağlıyor.

Meural Dijital Kanvas Uygulaması

Meural dijital kanvas, esas olarak Meural uygulamasından kontrol edilir ancak aynı şeyi masaüstü tarayıcısından yapmak için bir web arayüzüne de erişebilirsiniz. Böylece Meural uygulamasıyla hareket halindeyken sanatı keşfedebilir ve kanvasınızı kontrol edebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda kanvasınızın gerçek sanat müzeleriyle örtüşmesini sağlıyor. Müze müze ayrılmış ve sınıflandırılmış eserlere bakmak isterseniz örneğin Louvre Müzesi’ni seçip sadece oradaki eserlere odaklanabilirsiniz.

Uygulama, hem aylık bir abonelikle hem de doğrudan, tek seferlik satın alımlarla kullanılabilen küratörlü sanat eserleri koleksiyonlarına ulaşmanızı sağlıyor. National Geographic, New York Halk Kütüphanesi ve hatta ünlü fotoğrafçıları temsil eden Magnum Photos’tan görüntülere uygulama aracılığıyla erişmeniz mümkün. Meural’ın çeşitli sanat koleksiyonlarını uygulama aracılığıyla kullandığınızda ise jeneriklere ve açıklamalara doğrudan ekrandan ulaşabilirsiniz. Çerçeveye yerleştirilmiş sensörler sayesinde algılanan bir el hareketi ile eserlerin açıklamaları hızlı bir şekilde önünüze gelir. Abonelik almadığınız takdirde ise Meural dijital kanvaslarda, ilk alındıklarında onlarla birlikte gelen kendi sanat kütüphanesindeki klasikten modern sanata değişen 100 eseri de sergileyebilirsiniz. 

Sanatı Programlayın

Kanvasınızda, sanat kitaplığındaki favorilerinizi ne zaman sergileyeceğini planlayabilirsiniz. Işık hassasiyeti, görüntüyü değiştirmek, oynatma listesini karıştırmak gibi birçok ayar ile istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabilir ve kanvasınızı özelleştirebilirsiniz. Ruh halinize ve rutininize veya özel akşamlarınıza uyacak şekilde kanvası önceden programlayabilir ve otomatik olarak belirli saatlerde sergilediği eserleri değiştirmesini sağlayabilirsiniz. 

Dijital kanvaslar yerleşik Wi-Fi özelliğine sahip, aynı zamanda tam boyutlu SD kart bağlantı noktaları da bulunuyor. Bu da kendi kart belleğinizdeki bir eseri aktararak yüklemenizi ve kanvasta sergilemenizi oldukça kolaylaştırıyor. Aynı zamanda evin her yerinde erişebildiğiniz Wi-Fi bağlantılı cihazdan yüklemek de oldukça kolay ve hızlı. Dikey veya yatay olarak asılan kanvas basit bir dönüş hareketiyle iki yön arasında kolayca geçiş yapabiliyor ve eseri yatay olarak da sergileyebiliyor.

Kanvas sadece var olan eserleri değil çektiğiniz fotoğrafları veya çocuğunuzun çizdiği resimleri sergilemenize de olanak tanıyor. Örneğin çocuğunuz bir aile resmi çizdi ve siz bunu o gün duvarınızda sergilemek istiyorsunuz, bunun fotoğrafını çekip uygulama aracılığıyla direkt olarak dijital kanvasa aktarabilirsiniz.

Kişisel Fotoğraf Serginiz

Eğer kendi fotoğraflarınızı evinizin duvarında sergilemek fakat sık sık değiştirmek de istiyorsanız kanvasla bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğrafları mobil cihazınızdan veya masaüstünüzden yüklemek inanılmaz derecede kolay. Bunları oynatma listelerinde sıralayıp düzenleyebilir, kırpıp açıklamalar ve başlıklar ekleyebilir ve istediğiniz gibi sergilenmesini sağlayabilirsiniz. 

Meural Dijital Kanvas’da Fotoğraf Sergilemek

Meural dijital kanvas, farklı renk seçenekleri ile değiştirebileceğiniz çerçevelerle ve kendi içeriğinizi kanvasa yüklemenizi sağlamasıyla şu anda bulabileceğiniz en özelleştirilebilir ev dekor parçalarından bir tanesi. Bu kanvaslar; kullandığı TrueArt teknolojisi ve şık çerçeve tasarımı ile dünyadaki müze ve galerilerden gelen sonsuz sanat eserini, kendi kişisel fotoğraflarınızı ve çizdiğiniz resimlerinizi evinizin duvarında tek bir çerçevede toplamayı ve istediğiniz zaman istediğiniz gibi sergilemeyi mümkün kılıyor. 

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, sanatsever, meraklı bir endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.