Jack Sparrow’lu Sea of Thieves: A Pirate’s Life Geliyor!

Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip Sea of Thieves, son yılların en iyi oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik, yeni açıklanan ek paketi ile de adından söz ettirecek gibi gözüküyor. Çünkü, Jack Sparrow’un da dahil olduğu Sea of Thieves: A Pirate’s Life çok yakında geliyor!

E3 etkinliği kapsamında açıklanan haber, Sea of Thieves ve Karayip Korsanları hayranlarını bir hayli sevindirecek. Xbox sunumu sırasında tanıtılan yeni hikaye, son derece merak uyandırıcı bir tanıtım videosuna sahip.

Disney ile güçlerini birleştiren Rare ve Xbox, Jack Sparrow ve mürettebatını Sea of Thieves’e getiriyor.

Jack Sparrow’un kendine has mizahı ve Karayip Korsanları evreninin unsurları tanıtım videosunda yer alıyor. Üstelik Jack Sparrow’a ek olarak Davy Jones da oyunda mevcut.

Yapılan açıklamada, yan görevlere ve gizli unsurlara sahip bu ek paketin beş farklı hikayeden oluştuğu belirtiliyor. Ayrıca, oyuncuların ister tek başına isterse de arkadaşlarıyla oynayabileceği de ifade ediliyor.

Tüm bunlara ek olarak Sea of Thieves: A Pirate’s Life tamamen ücretsiz! 22 Haziran tarihinde başlayacak Sea of Thieves: Season Three kapsamında ücretsiz güncellemenin tüm oyunculara sunulacağı da ekleniyor.

Sea of Thieves: A Pirate’s Life Hikayeye Ağırlık Veriyor

Konuyla ilgili paylaşılan açıklamada yeni ek paketin Sea of Thieves’in en iddialı hikayesi olduğu belirtiliyor. Bu hikaye kapsamında oyuncular Jack Sparrow’u hapishaneden kurtarmaya çalışıyor. Ardından, Sparrow’un çaldığı Korsan Hazinesi’nin gücüne tanık olmak adına bir maceraya çıkıyorlar.

Ancak, bu macera sanıldığı kadar kolay değil. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise Jack’in takip edilmesi. Hem de eski bir düşmanı tarafından: Davy Jones.

Ayrıca, hikaye ilerledikçe oyuncuların unutulmaz ve akıllarda yer edinmiş mekanları keşfedeceği de belirtiliyor. Her gidilen yerde tehlikeli düşmanlarla karşılaşılacağı da ekleniyor.

Bu tehlikeleri alt etmek için birbirinden farklı taktikler izlemesi gereken oyuncular, yeni ek paket ile oldukça eğlenecek gibi gözüküyor. Videoya gelen yorumlardan da anlaşılacağı üzere oyuncular bu ek paketin gelişinden son derece memnun.

Sea Of Thieves Kreatif Direktörü Mike Chapman da konuyla ilgili açıklama yapıyor. Her iki evrenin de büyüsünü bozmamak için uğraştıklarını belirten Chapman, bu hikayeyi geliştirmenin bir zevk olduğunu ifade ediyor.

Siz yeni Sea of Thieves: A Pirate’s Life hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.