Honor X30 Pil Performansıyla Ön Plana Çıkacak!

Çin merkezli teknoloji üreticisi Honor, yakın zamanda adından fazlaca söz ettirecek diyebiliriz. Çünkü bilindiği üzere Honor, kısa bir süre sonra X30 modelini tanıtacak. Araştırmacılar tarafından ulaşılan bilgilere göre Honor, bu modelde özellikle batarya performansıyla kullanıcılarını etkileyecek.

Bunun yanı sıra araştırmacılar, yeni modelin tasarımı hakkında da bazı bilgilere ulaştılar. Ulaşılan bilgiler doğrultusunda Honor, hem donanım hem tasarım anlamında kullanıcılarını fazlasıyla memnun edecek gibi duruyor.

Honor X30 Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde Honor X30’un teknik özelliklerine yönelik bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. Bu bilgiler, markanın yeni modelde işlemci kısmında Snapdragon 695 5G’yi kullanacağını gösteriyordu. Bunun yanı sıra Honor, bu işlemciyle birlikte cihazda Adreno 619 kullanmış olacak.

Honor X30, güçlü işlemci ve RAM performansının yanı sıra kamera performansıyla da ön plana çıkacak gibi gözüküyor. Çünkü araştırmacılar, cihazda 48 MP çözünürlüğünde bir ana kameranın yer alacağını belirtiyorlar. Bunun yanı sıra telefonun arka kamerasında 2 MP ikinci ve üçüncü kameraların yer alacağı söyleniyor. Bu kamera özellikleri bazı Honor hayranlarına zayıf geldi. Ancak Honor, kullanacağı teknolojiler ile kameranın performansını destekleyecek.

Yeni elde edilen bilgiler, şirketin batarya performansıyla da kullanıcılarını etkileyeceğini gösteriyor. Çünkü Honor, X30 modelinde gelişmiş bir şarj hızına sahip olan aynı zamanda sunduğu kullanım süresiyle etkileyen bir pil performansı sunmayı hedefliyor. Batarya performansı, günümüzde akıllı telefonlar için oldukça önemli bir konuma sahip. Bunda dolayı Honor, hedeflediği gibi yüksek seviyeli bir batarya performansı oluşturabilirse adından fazlasıyla söz ettirecektir.

Honor X30 Özellikleri
Honor 50

Bunun yanı sıra şirket, telefonun tasarımı konusunda da başarılı bir iş çıkartmayı hedefliyor. Araştırmacılar, şirketin şık bir tasarım oluşturduğunu iddia ediyorlar. Ayrıca Honor, yeni modelde başarılı bir ekran-gövde oranını yakalamayı hedefliyor.

Şimdilik Honor cephesinden yeni telefon modeli hakkında net bilgiler paylaşılmadı. Ancak teknoloji takipçileri, bir süredir şirketin yeni telefon modelini tanıtmasını bekliyorlar. Bundan dolayı şirket, hayranlarını daha fazla bekletmeden 16 Aralık’ta Honor X30 modelini tanıtacak. Tanıtımla birlikte yeni Honor modeli hakkındaki net bilgileri de öğrenmiş olacağız.

Sizler Honor tarafından üretilen akıllı telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Honor, yakın zamanda tanıtacağı X30 modeli ile adından söz ettirebilecek mi? Şirket, bu modelde hangi donanımları kullanırsa kullanıcılarını memnun edebilir? Sizler de Honor X30 hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.