Honor Earbuds 2 SE Tanıtıldı: 10 Saat Kullanım Vadediyor

Honor, geçtiğimiz günlerde yeni telefon serisi olan Honor 50’nin tanıtımını gerçekleştirdi. Şirket, tanıtımda telefon modellerinin dışında bir de kablosuz kulaklık tanıttı. Honor Earbuds 2 SE ismindeki kulaklık, adından oldukça söz ettirecek diyebiliriz.

Çinli teknoloji şirketi Honor, ürettiği cihazların üst düzey performansları ile piyasada biliniyor. Şirket, ürettiği telefonlar dışında laptop ve giyilebilir teknolojik cihazları ile de kullanıcılarına hizmet veriyor.

Honor, şimdi bu cihazlara bir yenisi daha ekledi. Şirket, yeni tanıttığı kablosuz kulaklık ile kullanıcılarını bir kez daha memnun etmeyi başaracak gibi gözüküyor.

Honor Earbuds 2 SE

Bilindiği gibi Honor, bir süre önce Huawei’den ayrıldı. Şirket, bu süreçte herhangi bir TWS kulaklık tanıtımı gerçekleştirmemişti. Bu yüzden Honor Earbuds 2 SE, Huawei’den ayrıldıktan sonra tanıtılan ilk TWS kulalık özelliği taşıyor.

Kulaklığın tasarımına bakıldığında Honor, gayet şık ve kulakta güzel duracak bir kulaklık yaratmış. Bunun dışında şirket, oluşturduğu tasarım sayesinde kulaklıkların uzun süreli kullanımlarda bile kulakları rahatsız etmeyeceğini belirtiyor.

Ayrıca Honor, kulaklıkta kullandıkları tasarım ve teknoloji sayesinde aktif gürültü engelleme özelliğinin bulunduğunu açıklıyor. Böylelikle kullanıcılar, kulaklıkları çıkartmadan sohbet edebilecekler. Honor, bu özelliğin kapatılabileceğini de belirtiyor.

Honor Earbuds 2 SE

Kulaklıklarda 55 mAh pil mevcut. Bu piller, Honor’un iddialarına göre 10 saat kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca kulaklığın şarj kutusunda ise 410 mAh batarya var.

Kulaklık, kutusuyla birlikte ise 32 saat kullanım ömrü vadediyor. Honor, böylece önceki kulaklık modellerine göre kullanım süresinde büyük gelişme sağladıklarını belirtiyor.

Honor, kulaklığın ses performansı konusunda da oldukça iddialı. Şirket kulaklığın kullanıcılarını gündelik performans konusunda oldukça tatmin edeceğini belirtiyor. Bunun dışında kulaklıkta kullanılan ses teknolojisi, gecikme süresini düşürüyor. Böylece Honor, kulaklığın oyunlarda da kullanılabileceğini belirtiyor.

Şirket, kulaklığın siyah ve beyaz renk seçeneklerini satışa çıkartacak. Honor, tasarımı ve performansıyla oldukça iddialı olan kulaklığı 23 Haziran’da Çin’de satışa çıkartacak. Ayrıca Honor, kulaklığın satış fiyatını ise 469 Çin Yuanı yani yaklaşık 630 TL olarak belirledi.

Şirket, kulaklığı şimdilik sadece Çin’de satışa çıkartacak. Ancak Honor, çoğu cihazını global olarak kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu yüzden şirketin kulaklığı Türkiye’de dahil olmak üzere birçok ülkede satacağı düşünülüyor. Kulaklığın yurt dışı satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Sizler Honor Earbuds 2 SE hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Honor, kulaklığı ile piyasada adından söz ettirecek mi? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.