Hepsiburada Premium Avantajlarıyla Elektronik Alışverişini Kolayca Yap!

Türkiye’deki online alışveriş sitelerinin en büyükleri arasında yer alan Hepsiburada, kurulduğu günden bu ya en iyi fırsatları kullanıcılarına sunuyor. Her daim kendini yenileyen kampanyaları ve bütçe dostu fiyatlara sahip ürün seçenekleri ile dijital ortamda yapılan alışverişlerde ilk akla gelen platformlar arasında yer alıyor. Online alışverişi geliştirip değiştiren Hepsiburada, bu özelliği ile sektörün öncüsü. İnternet üzerinden alışveriş yapabilmenin rahatlığını ziyaretçileri ile tanıtırken teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor. Pek çok markanın zengin ürün seçeneği, fiyatlardaki avantajlı fırsatları, kampanyaları, sürpriz indirimleri, kargo bedava seçeneği ve hızlı kargo gibi özel pek çok yeniliğe imza atan online alışveriş platformu, programları ve uygulamasını her geçen gün geliştirerek kalitesini daha ileriye taşıyor. Kaliteli ürünlere en üst seviyede memnuniyetle ulaşmanızın en kolay yolu Hepsiburada’dan alışveriş yapmaktan geçiyor. Bilgisayar ürünleri, teknolojik cihazlar, oto aksesuarları, mobilya, girişimci kadınların ürünleri, pet ürünleri gibi farklı kategorilerdeki zengin ürün seçeneğini siz değerli müşterilere sunuyor. Birçok marka alternatifini bir arada inceleme şansı elde edebileceğiniz platformda dünyaca ünlü markaların en iyi ürünleri bir tık uzağınıza geliyor. Avantajlı fırsatları ve kampanyaları ile her gün kendini yenileyen ürün seçenekleri ile Hepsiburada, online alışveriş deneyimine yeni bir boyut kazandırıyor.

Değişim ve gelişim denilince akla gelen Hepsiburada, daha iyi hizmet alabilmenizi sağlayan bir hizmet de sunuyor: Hepsiburada Premium. ‘Hepsiburada başlar’ sloganı ile sunduğu bu yeni programda avantajlı kampanyalar ve alışveriş deneyiminizi iyileştiren hizmetler sunuluyor. Aylık ya da yıllık belirli bir ücret karşılığında siz değerli ziyaretçilerine sunuluyor. Sadece alışveriş deneyiminizi değil hayatınızı da kolaylaştıran deneyim dünyasına sizleri davet ediyor. Hizmet anlayışı ve kalitesini yeni baştan tasarlayarak karşınıza çıkan online alışveriş platformu Hepsiburada, kaliteli içerikleriyle yeni nesil dünyasında ihtiyacınız olabilecek farklı kategorilere de yer vermeye hazırlanıyor. Geliştirme ekibinin titiz çalışması sonucu ortaya çıkan premium üyelik hizmeti sadece siz değerli müşteriler için geliştiriliyor. Siz de Premium üyelik sahibi olmak ve tüm bu ayrıcalık ve fırsatlardan yararlanmak isterseniz web sitesi ya da uygulamayı hemen ziyaret etmelisiniz.

Hepsiburada Premium Üyeliği İçin İzlemeniz Gereken Yollar Nelerdir?

Hepsiburada’nın siz değerli ziyaretçilerinin her ziyaretinde site ya da uygulamadan en yüksek seviyede memnuniyetle ayrılması için tasarladığı pek çok kampanya, indirim, program ve fırsatlar bulunuyor. Hepsiburada Premium bunlardan biri. Premium üye olmak için izlemeniz gereken farklı yollar bulunuyor. Hepsiburada hem web sitesinden hem de uygulama üzerinden satış yaptığı için iki platformda da premium üye olmanız için seçenekler var.

Web sitesinden premium üye olmak için izlemeniz gereken yollar şu şekilde sıralanabilir:

 • Hepsiburada web sitesinin ana sayfasını açtığınızda sizi Premium üyeliğe yönlendiren bir buton göreceksiniz, bu butona tıklayarak gerekli sayfaya yönlendirilirsiniz.
 • Karşınıza açılan sayfa; premium üyelik sayfası. ‘Premium Üyelik Satın Al’ butonunu bularak tıklayınız.
 • Karşınıza yeni bir sayfa açılacak ve bu sayfada satın alabileceğiniz aylık ya da yıllık olarak ücretlendirilen premium planları görebilirsiniz. Size uygun olan planı seçtikten sonra gerekli bilgileri gireceğiniz sayfa açılacak.
 • Bilgilerinizi ve ödeme bilgilerini girdikten sonra ödemeyi tamamlamanız gerekiyor.
 • Ödeme tamamlandığında premium üyeliğiniz başarılı bir şekilde aktif hale gelmiş olur.

Uygulama üzerinden premium üye olmak için izlemeniz gereken yollar ise internet sitesi ile oldukça benzer şekilde sıralanıyor:

 • Hepsiburada uygulamasını açtığınızda menüyü bulun ve orada sizi premium üyeliğe yönlendiren ‘Premium Üye Ol’ gibi seçeneği bularak tıklayınız.
 • Premium üyelik için gerekli adımları takip edeceğiniz sayfaya yönlendirilirsiniz. Bu sayfada ‘Premium Üyelik Satın Al’ butonunu tıklayınız.
 • Premium üyelik planları karşınıza çıkacak. Aylık ve yıllık olarak belirlenen planlardan sizin için en uygun olanını seçtiğinizde bilgilerinizi girmeniz için yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
 • Kişisel bilgilerinizi ve ödeme bilgilerini girdikten sonra ödeme işlemini tamamlamanız gerekiyor.
 • Ödeme tamamlandığında premium üyeliğinizi başarılı şekilde aktif hale gelir.

Elektronik Alışveriş Deneyiminizi Kolaylaştıran Premium Üyelik Avantajları Nelerdir?

Hepsiburada’dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde olduğu gibi elektronik ürün alışverişlerinizde de premium üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz. Elektronik ürünlerde özenli seçimler yapmanın yanı sıra önemli fırsatları takip etmek oldukça önemli. Uygun fiyat avantajları, indirimler, kampanyalar ve daha pek çok hizmetten kolaylıkla yararlanmak için premium üyelik sahibi olmanız gerekiyor. Elektronik alışveriş deneyiminizi iyileştiren premium üyelik avantajlarından bazıları şöyle sıralanabilir:

Bedava Kargo Fırsatı

Hepsiburada uygulama ya da web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kargo bedava fırsatı yakalayabilirsiniz. Normal üyeliklerde bazı satıcıların sunmuş olduğu kargo bedava avantajından tüm ziyaretçiler yararlanabiliyor. Premium üye olduğunuzda ise 25 TL ve üzerindeki tüm alışverişlerinizde olduğu gibi elektronik alışverişlerinizde de kargo bedava fırsatı yakalayabilirsiniz. Siz de kargo için ayrıyeten ücret ödemek istemiyorsanız premium üye olabilirsiniz.

Hızlı Kargo Fırsatı

Kargo bedava fırsatı bütçenizi koruyan bir uygulama olmasıyla hızlı kargo hizmeti de satın aldığınız ürünlere daha hızlı ulaşmanızı sağlayan bir hizmet olmasıyla biliniyor. Premium üye olduğunuzda tüm bu avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Premium üyelere özel olarak sunulan bu hizmet sadece belirli ürünlerde uygulanıyor. Bu ürünler arasından elektronik ürünler de bulunuyor. Ürünler ve hızlı kargo avantajı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

% 3 Hepsipara Kazanma Şansı

Hepsiburada, Hepsiburada Market ve Hepsiburada Seyahat platformlarından yapacağınız alışverişlerden % 3 Hepsipara kazanabilirsiniz. Her platformda hepsipara kazanma limitleri değişiklik gösteriyor. Hepsipara kazanma yolları platformlara göre şöyle şekilleniyor:

 • Hepsiburada platformundan yapacağınız alışverişlerde: Alt limit 1 TL – Üst limit 500 TL (500 TL ve üzerinde alışveriş yaptığınızda kazanabileceğiniz maksimum hepsipara tutarı 15 TL)
 • Hepsiburada Market platformundan yapacağınız alışverişlerde: Alt limit 1 TL – Üst limit 200 TL (200 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişlerde kazanabileceğiniz maksimum hepsipara tutarı 6 TL)
 • Hepsiburada Seyahat platformundan yapacağınız alışverişlerde: Alt limit 1 TL – Üst limit 1.000 TL (1.000 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişlerden kazanabileceğiniz maksimum hepsipara tutarı 30 TL)

Ücretsiz Randevulu Teslimat Fırsatı

Hepsiburada’nın ayrıcalıklı premium üyelerin en beğendiği ve sıklıkla kullandığı hizmetlerden biri olan randevulu teslimat, son güncellemeler ile platforma dahil edilen hizmetler arasında yer alıyor. Hepsiburada ürünlerini satışa sunan satıcıların seçtikleri belirli ürünlerde uygulanan bu hizmet premium üyelere ücretsiz olarak sunuluyor. Siz de bu avantajlı fırsattan yararlanmak isterseniz premium üye olabilirsiniz.

Öncelikli Çağrı Merkezi Hizmetleri Hattından Yararlanma Fırsatı

Müşteri hizmetleri uygulaması pek çok platformun üyelerine ücretsiz olarak sunduğu hizmetlerden biri. Premium üyelerin buradaki ayrıcalığı ise kendilerine özel olarak ayrılan hatta sıra beklemeden kolaylıkla bağlanıp soru ve sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturmaları oluyor. Müşteri hizmetleri hattı tüm kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan bir hizmet olduğundan oldukça yoğun bir trafiği oluyor. Bu yoğunluğa takılmak istemezseniz premium üyelik edinerek hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilir ve sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.