Endüstriyel IoT Sanal Zirvesi 22 Eylül’de Başlıyor!

Teknoloji lideri Advantech’in ev sahipliğini yapacağı uluslararası etkinlik IIoT Sanal Zirvesi ”Endüstriyel IoT ile Geleceğin Trendleri” temasıyla 22 Eylül’de başlıyor. Dünyanın dört bir yanından teknolojinin geleceğine yön vermiş liderler bu sanal zirvede bir araya gelecek. Zirvede, IIoT (Industrial Internet of Things) ve yapay zeka alanındaki son yenilikler ile bu yeniliklerin yaşanacak bir sonraki sanayi devrimini nasıl şekillendirdiği üzerinde durulacak.

Katılımcılar, zirvede bu konuların küresel ekonomiyi nasıl şekillendirdiğini ve bizi yakın gelecekte teknolojik ve ekonomik açıdan neler beklediğini dünyanın önde gelen vizyonerlerinden dinleyebilecek.

Endüstriyel IoT Sanal Zirvesi Programı

IIoT Sanal Zirvesi
IoT

Sanal teknoloji zirvesi, 22 Eylül Salı günü başlayıp 25 Eylül Cuma günü sona eriyor. 22 Eylül’de açılış oturumunun ardından toplamda 80 konuşmacı yapay zeka ve IIoT hakkında oturumlarda sunumlarını yapacak. 

23 Eylül Çarşamba günü, endüstriyel ekipman, akıllı fabrika ve otomasyon dahil olmak üzere akıllı üretim yöntemleri ile yapay zeka konusuna odaklanılacak. 

Zirvenin üçüncü günü olan 24 Eylül Perşembe günü ise, akıllı şehirlerin enerji sistemleri, altyapıları, çevre ve lojistik konuları işlenecek. Sanal zirvenin son günü 25 Eylül Cuma günü, katılımcılar Advantech uzmanlarıyla bire bir iletişim kurabilecek ve grup tartışmalarına katılarak network oluşturabilecek. 

Dünyanın her yerinden teknolojiye yön vermiş ve vermeye devam eden 2000’den fazla profesyonel, sanal zirveye online olarak katılım sağlayacak. Her oturum, farklı bölgelerden katılan katılımcıların uğrayabileceği zaman farklılıklarını önlemek amacıyla iki farklı zaman diliminde sunulacak.

Pandemi Döneminde Teknolojik Gelişmeler

Advantech Avrupa Genel Müdürü Bansidhar, IIoT Sanal Zirvesi hakkında yaptığı açıklamalarda bu sanal zirvenin şirketlere önemli bir yol haritası çizerek birçok fırsat sağlayacağını vurguladı. Yaptığı açıklamalardan birinde: ‘’Teknolojik gelişmeler pandemi döneminde yavaşlamaya uğramadı. Yöneticiler ve mühendisler; yapay zeka ve IIoT hakkındaki en son gelişmelerden haberdar olmak istiyor. Bu tür etkinlikler bu sebeple, firmaların projelerinde doğru kararlar almaları için hayati bir önem taşıyor.’’ dedi.

Advantech Hakkında

İşbirlikçi dijital dönüşümü benimseyen Advantech’in yola çıkarken edindiği vizyonu:‘’Akıllı bir gezegeni mümkün kılmak.’’ Şirket, özellikle IoT alanında sunduğu donanım ve yazılım çözümleri ile uluslararası bir teknoloji devi konumunda. Ayrıca şirket; insan-makine arayüzü ürünleri, endüstriyel bilgisayarlar, iletişim, internet ürünleri vb. başka konulara da yoğunlaşmış durumda. 

Advantech tarafından düzenlenen bu sanal zirve hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak veya zirveye ücretsiz kayıt yaptırmak isterseniz Advantech internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, sanatsever, meraklı bir endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.