e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi 2020

e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi ve Yarışması girişimcilik alanına farklı bir bakış açısı getirmek için katılımcılarını bekliyor! 

28-29 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan e-Founder; Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) işbirliğinde düzenleniyor. Peki e-Founder’da katılımcıları neler bekliyor?

e-Founder, kendi alanlarında uzman, birbirinden farklı maceralara sahip seçkin konuşmacıları katılımcılar ile bir araya getirerek girişimciliğin birinci ağızdan dinlenmesini sağlıyor. Bir girişimcinin hayatını nasıl geçirdiğini öğrenme fırsatı bulacak olan katılımcılar ayrıca dijital girişimcilik alanına dair güncel konulara da farklı bakış açıları yakalayabilecek.  

Sadece konuşmalar değil, alanlarında öncü partnerler tarafından gerçekleştirilecek atölye çalışmaları ile de e-Founder’a katılan herkes girişimcilik ekosistemine daha yakından şahit olacak. Edindikleri bu tecrübeler ile de doğrudan günlük hayatlarını şekillendirebilecekler. 

Zirveye katıldığınız takdirde gün boyu gerçekleşecek olan birbirinden farklı paneller sayesinde ufkunuzu açmanın yanında, 3000’den fazla katılımcı sayesinde geniş bir network oluşturmanız da mümkün. Program aralarında insanlarla tanışıp çevrenizi genişletebilirsiniz.

e-Founder
e-Founder

Etkinlik sırasında birçok kişiyle bir arada bulunarak yakında açılacak olan yarışma için de istediğiniz takımı oluşturmanız mümkün. Zirve etkinliğinden hemen sonra duyurulacak olan e-Founder yarışması girişiminizi duyurmanız için oldukça iyi bir fırsat. Bu yarışma sayesinde, girişiminizi geniş bir kitleye duyurmanın yanında Türkiye’nin en prestijli merkezlerinden birinde yer alma şansını elde edebilirsiniz!

28 Kasım Cumartesi 10.15’te Zoom üzerinde başlayacak olan zirve 29 Kasım Pazar günü 18.25’te son bulacak. Bu iki gün boyunca çeşitli konuşmacılar, paneller ve etkinlikler ile girişimciliğe yeni bir yaklaşım geliştirmeniz mümkün.

Siz de e-Founder sayesinde girişimcilik dünyasında kendinizi bulmak, büyük girişimciler ile bir araya gelmek ve unutulmaz deneyimler yaşamak istiyorsanız efounder.org linkinden yerinizi ayırtabilirsiniz!

e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi Hakkında

e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi
e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü ve Yöneylem Araştırma Kulübü işbirliği ile bu yıl beşincisi düzenlenecek olan e-Founder, aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi’nin ilk ve tek İnternet Girişimleri Yarışmasıdır. e-Founder, girişimciliğe ilgi duyan kişilerin zirveye katılarak bu ufuk açıcı deneyime dahil olabilecekleri, projesi olanların ise yarışma sayesinde projelerini ileri seviyelere taşıyabilecekleri bir etkinliktir. Start-up’ların büyüme süreçlerine ciddi katkıları olan e-Founder, birçok gencin zihnine girişimcilik tohumları ekmeye devam ediyor.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, sanatsever, meraklı bir endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.