Cyberpunk 2077 Ertelendi – Yeni Tarih 10 Aralık

cyberpunk-2077-ertelendi
Resim: CD Projekt Red
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
İçindekiler

Çıkış tarihi bu kadar yaklaşmışken bir daha ertelenmeyeceği düşünülen Cyberpunk 2077, bir kez daha ertelendi. Oyunun, çıkış tarihi olan 19 Kasım tarihinden 21 gün sonra, 10 Aralık tarihinde piyasa sürülmesi planlanıyor.

CD Projekt Red haberi Twitter üzerinden duyurdu. Paylaştığı yazıda kafaların karışık olabileceğini ve herkesten çok özür dilediklerini belirtti. Şu andaki en büyük sorunlarının oyunun konsollar, gelecek nesil konsollar ve bilgisayar için aynı anda piyasaya sürülmesi olduğunu ifade etti. Bunu sağlamak için dokuz tane test sürümü hazırlamaları gerektiğini ekledi.

Bu test sürümlerinin içinde PS5 ile uyumluluk göstermesi gereken PS4 sürümü, Xbox Series S ve Series X ile uyumluluk göstermesi gereken Xbox One sürümü, PC ve Stadia sürümleri yer alıyor. Ayrıca şirket, tüm bunların pandemi sürecinden dolayı evden yapıldığını da yaptığı açıklamada ifade etti.

Cyberpunk 2077 oyunun gelecek nesil oyunlarından biri olarak düşünüldüğünü belirten CD Projekt Red, her özelliğin sorunsuz ve akıcı çalıştığına emin olmak istediklerini de paylaştı. Ayrıca 21 gün gibi kısa bir sürede bu kadar büyük çaplı bir oyunda değişiklik yaratabileceğinin kulağa gerçekçi gelmediğinin farkında olduklarını ancak kesinlikle bir fark yaratacağını belirtti.

Oyunun tüm fonksiyonlarının ve içeriklerinin hazır olduğu ve tamamlanabileceği ifade edildi. Ancak bunun oyun üzerinde çalışmaya ve oyunu geliştirmeye engel olmadığı belirtildi. Hatta tam tersine, burada onlarca iyileştirmenin yapılacağı eklendi.Şirket, ellerinde harika bir oyunun olduğunu ve oyuncuları hayran bırakacak bir oyun yaratmak için en zor kararları bile verebileceklerini ifade ederek açıklamayı noktaladı. Yapılan açıklamada oyunun CD Projekt Red yöneticileri Adam Badowski ve Marcin Iwiński’nin imzası yer aldı.

Cyberpunk 2077 Ertelendi – Kullanıcılar İsyanda

CD Projekt Red, oyunu son ana kadar geliştirmek ve üretebilecekleri en iyi oyunu üretmek istediğini belirtiyor. Öte yandan oyunu bekleyen oyuncular sürekli ertelemelerden bıkmış halde gözüküyor. Yapılan açıklamanın altında yer alan cevaplar, bazı kullanıcıların işlerinden izin bile aldığını ve oyunun çıkması için gün saydığını gösteriyor.

Fakat bazı kullanıcılar oyunun eksik olarak çıkmasındansa 21 gün daha beklenmesinin daha mantıklı olduğunu dile getiriyor.

https://twitter.com/SirPaffel/status/1321129253833003008?s=20

Cyberpunk 2077’nin artık ertelenmeyeceği düşünülürken CD Projekt Red bir bomba daha patlattı. Her ne kadar oyunu oynamak isteyen kullanıcılar bu durumdan şikayetçi olsalar da, çıkış tarihi olan 10 Aralık’ı beklemekten başka ellerinden gelen pek bir şey bulunmuyor.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bu içerikler de hoşunuza gidebilir!

Jack Ma

Jack Ma Kimdir? Alibaba’nın Kurucusu

Özellikle pandemi dönemiyle birlikte e-ticaret siteleri hayatlarımızın birer parçası olmuş durumdalar. Birçok insan koronadan dolayı alışveriş ihtiyacını internetten karşılamaya başladı. Peki, ülkemizde

En iyi video düzenleme programi

En İyi Video Düzenleme Programları – 2021

Teknolojinin gelişmesi, sosyal medyanın günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası olması ve dijital pazarlamanın her geçen gün daha da önem kazanması, video içeriklerine

İnsan Klonu Yaratmak Mümkün mü?

İnsan Klonu Yaratmak Mümkün mü?

1996 senesinde kendi türündeki bir yetişkinden klonlanan ilk hayvan olan Dolly, İskoçya’daki Roslin Enstitüsü’nde doğdu. Bilim adamları, bir İskoç koyununun yumurta hücresinden

Bizi Takip Edin!

Yorum yapın