Crysis Remastered Trilogy İçin Tarih Verildi!

Crytek, uzun süren bekleyişin ardından yeni Crysis Remastered Trilogy paketini oyunculara duyurdu. Crysis, Crysis 2 ve Crysis 3’ten oluşacak paket; hem PC hem de konsollar için satışta olacak.

Şirketin resmi sitesi üzerinde paylaştığı habere göre Crytek, Crysis Remastered Trilogy paketini sonbaharda oyuncular ile buluşturacak. Paket, Crysis serisine ait üç oyunun tek oyunculu hikayelerinin yeniden düzenlenmiş hali şekilde sunulacak.

Üstelik paket, sadece PC için değil oyun konsolları için de satışa çıkacak. Şirket, konsol optimizasyonu için Saber Interactive ile çalıştıklarını ifade ediyor.

Crysis Remastered Trilogy, PC, Playstation, Xbox, Nintendo Switch gibi platformlarda yer alacak. Üstelik yeni nesil konsollar olarak isimlendirilen PS5 ve Xbox Series X/S platformlarında da Crysis Remastered Trilogy oynamak mümkün olacak.

Şirket, Crysis Remastered sürümünün şu anda bu platformlar için satışta olduğunu belirtiyor. Crysis 2 ve Crysis 3 oyunlarının “remastered” sürümlerinin ise ayrı olarak satışa sunulacağını ekliyor.

Crysis Remastered Trilogy paketinin seriyi daha önce oynamamış kişiler için eşsiz bir nimet olduğu da ifade ediliyor. Bu kişiler, serinin tüm oyunlarını ve tüm hikayeyi bu paket sayesinde oynama imkanına sahip olacak.

Crysis-Remastered

Crysis Remastered Trilogy Neler İçeriyor?

Crytek tarafından geliştirilen Crysis, ilk olarak 2007 yılında karşımıza çıkmıştı. Oyunun hikayesi Kuzey Kore’de gerçekleşecek bir kurtarma görevi sırasında ortaya çıkan uzaylı istilasını konu alıyor.

Nomad isimli bir süper askeri canlandırdığımız oyunda en güçlü silahımız üstümüzdeki Nanosuit oluyor. Üstün Hız, Güç, Zırh ve Gizlenme yeteneklerine sahip olduğumuz bu giysi ile düşmanlarımıza karşı amansız bir mücadele veriyoruz.

2011 tarihinde oyuncularla buluşan Crysis 2 ise bizleri New York’a götürüyor. İklim felaketleri sonucunda harap olmuş bir dünya uzaylılar tarafından tekrar ziyaret ediliyor. Bu işgalci kuvvetler çok kötü durumda olan dünyadaki insanlığın kökünü kurutmak istiyor.

Böyle bir durumda dünyayı ve insanlığı kurtarma şansına sahip tek kişi ise biz oluyoruz. Yükseltilmiş Nanosuit 2.0 ile insanlığın son umudunu canlandırıyoruz.

Crysis Remastered Trilogy’de yer alan son oyun Crysis 3 ise mükemmel atmosferi ile oyuncuları karşılıyor. Oyunun grafik olarak yenilenmiş ve optimize edilmiş sürümü sonbaharda oyuncuların karşısına çıkacak.

Yeni sürümlerin bu maceraya hiç başlamamış olan ya da yeniden yaşamak isteyen oyuncular için en iyi deneyimi sunduğu da belirtiliyor.

Siz Crysis serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Seriyi daha önce oynadınız mı? Remastered sürümlerini bekleyecek misiniz? Konuyla ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.