Beats Studio Buds Yeni Görselleri ile Ortaya Çıktı!

Beats Studio Buds yeni görseller ile kendini gösterdi. Merakla beklenen kulaklık hakkında görseller sayesinde daha fazla detayı açığa çıktı.

Tayvan’ın Ulusal İletişim Komisyonu NCC’nin veritabanında ortaya çıkan yeni görüntüler kulaklığın boyutu hakkında da fikir veriyor. Kulaklıklar oldukça hafif ve kullanışlı bir tasarım ile gelecek gibi gözüküyor.

Beats, daha önce şirketten hiç görmediğimiz bir tasarım ile karşımızda. Kulaklık, Apple’ın geliştirdiği AirPods ile oldukça benzer bir tasarıma sahip.

Beats Studio Buds’ın kulağa tam oturan yapısı sayesinde oldukça başarılı bir müzik deneyiminin bizleri karşılayacağı iddia ediliyor. Ayrıca kulaklıkta silikon uçlar yer alıyor. Kulaklık, farklı boyutlarda silikon uçlarla kullanıcıların kendi ölçütlerine göre daha iyi bir müzik deneyimi sunuyor.

Kulaklıkların hemen üzerinde Beats logosu mevcut. Logonun bulunduğu nokta özellikle vurgulanmış gibi gözüküyor.

Buna ek olarak Beats Studio Buds, oval bir şarj kutusu ile geliyor. Oldukça hoş bir tasarıma sahip olan kutunun kırmızı, beyaz gibi renklerini de görmek mümkün.

Ancak cihazın sunacağı şarj süresi ve kutuda bulunan batarya bilgileri gibi teknik veriler hala belli değil. Şimdilik tek bilinen ise kulaklığın Type-C üzerinden şarj olduğu.

Söylentilere göre Apple’ın yeni tanıtacağı AirPods Pro modelinin yeni Beats kulaklık ile benzerlik gösterme ihtimali de var.

Beats-Studio-Budsin-Yeni-Gorselleri-
Beats Studio Buds’ın Boyutu

İlk Olarak LeBron James Taktı!

Bir başka önemli detay ise dünyaca ünlü basketbolcu LeBron James’in kulaklıklar ile görüntülenmesi oldu. Ancak bunun bir reklam anlaşması kapsamında olmadığı tahmin ediliyor. Çünkü LeBron James, Beats markasının oldukça büyük bir yatırımcısı.

Reklam olsun ya da olmasın, bu sayede Beats Studio Buds şimdiden oldukça fazla kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Eğer teknik detayları ve fiyatıyla da bu dikkati çekerse başarılı satış miktarlarına ulaşacağına şüphe yok.

Her ne kadar birkaç görsel detayı bilsek bile şu an için kulaklık hakkında teknik bilgi bulunmuyor. Birçok kullanıcı yeni kulaklık için gürültü engelleme ya da dokunarak kontrol gibi özelliklerin sunulup sunulmayacağı konusunda beklentilere sahip.

Yeni Beats Studio Buds’ın ne gibi özellikler getireceği merakla bekleniyor. Bunu yakında hep birlikte göreceğiz.

Sizler Beats’in yeni Studio Buds kulaklıkları hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce LeBron James kulaklıkları reklam amacı ile mi taktı? Konuyla ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2017 yılından beri çeşitli girişimlerde yer alıp içerik üreten Metin, girişimcilik konusuna oldukça meraklıdır. Teknoloji haberleri hakkında içerik üretmekten ve araştırma yapmaktan hoşlanır.