Apple iOS varsayılan uygulamalarının değiştirilmesine izin vermeyi planlıyor

Apple müşterilerinin tecrübe ettiği en tatsız konulardan birisidir iOS ve iPad OS varsayılan uygulamalarının değiştirilememesi.Bloomberg’in ismini açıklamadığı kaynağı tarafından belirtildiğine göre, Amerika merkezli teknoloji devi Apple bu konu üzerinde kullanıcılarının geri bildirimlerini dikkate alarak, iOS ve iPad OS varsayılan uygulamalarının kullanıcılar tarafından değiştirilebilme özelliğini değerlendirmeye başlamış durumda.

Yakında gelecek olan bir güncelleme ile varsayılan web tarayıcısı, e-posta uygulaması ve müzik uygulamasının kullanıcılar tarafından değiştirilebileceğini bekleyebiliriz.

Bakalım bu durum web tarayıcıları savaşında Safari’yi hangi pozisyona sürükleyecek.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Samsung Odyssey Neo G9 - 49

Hayalinizdeki oyun dünyası gerçek oldu. 49 inç DQHD çözünürlük ile inanılmaz derecede ayrıntılı ve net görüntüler sunabilen yan yana duran iki QDH monitör kadar geniş bir ekrana sahip olacaksınız.

Yukarıda yer alan bağlantıdan satın alma yaptığınızda küçük de olsa bir komisyon kazanmaktayız. Bu durum ürünün fiyatını etkilememektedir.

2006 yılından bu yana web yayıncılığı ile ilgilenen Yiğit, WordPress ve Ruby programlama dili fanatiğidir. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji, internet ve programlama hakkında Türkçe içerikler üretmeye devam ediyor.Yorum yapın

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.