Apex Legends Sezon 10 Battle Pass Ödülleri Belli Oldu

Apex Legends’ın 10. sezonu başlamak üzere. Yeni sezon bazı yeni güncellemeler ve eklemeler ile karşımıza çıkacak. Tabii bunlardan en çok merak edilenleri yeni sezonun ödülleri oluyor. Ve sonunda Apex Legends Sezon 10 Battle Pass ödülleri belli oluyor.

Twitter’da Apex Legends News isimli kullanıcı, 10. sezonda oyunculara verilecek olan bazı Battle Pass ödüllerini açıkladı. Resmi açıklamadan hemen önce yayınlanan ödüller arasında Bloodhound skini, 7 Apex paketi, 11 silah kostümü, 4 yükleme ekranı, 1 müzik paketi, 300 Apex parası ve yeni sezon rozeti yer alıyor. Tüm bunlar oyunculara ücretsiz olarak dağıtılacak olan ödüller.

Aslında resmi açıklama bugün olacaktı. Sadece Apex Legends News sayfası açıklamadan hemen önce davranıp bunu takipçilerine açıklamış.

Resmi Siteden de Yayınlandı

Apex Legends News sayfasının paylaşımından kısa süre sonra EA’de resmi siteden açıklama yaptı. Zaten bir hafta önce de yeni sezona ait video da oyuncular ile YouTube kanalı üzerinden yayınlanmıştı.

Aslında bu içeriği sizlere hazırlarken resmi sitesinde yeni sezona ait olan video da yer alıyor. Apex Legends oyununun yeni sezonuna ait oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Apex Legends’a dair güncel tek haber bu değil. Bilmeyenler için hatırlatmakta fayda var. Apex Legends’ın güvenlik uzmanlarından birisi olan Conor Ford oyun içersinden binlerce kişiyi banladıklarını Twitter hesabından açıklamıştı.

Açıklamaya göre 1.965 kişi PS4, 62 kişi Xbox, 44 kişi PC ve 15 kişi de Switch kullanıcısı oyuna veda etti. Eğer ki bu haberimizi okumadıysanız haberin detaylarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yine oyuna yeni dahil olan karakter hakkında daha fazla bilgiyi de aynı içerikten öğrenebilirsiniz.

Bakalım Apex Legends Sezon 10 Battle Pass bizlere neler sunacak? Ayrıca ödüller belli olsa da bunlar oyunu oynayanlar için yeterli olacak mı?

Hatta asıl önemli olan nokta ise oyuncular bu değişiklikleri ve ödülleri beğenip beğenmeyecekleri. Çünkü biliyorsunuz ki bu tarz oyunlarda yeni sezona oyuncuların para ödeyip ödememesi biraz daha verilen hediyelerle doğru orantılı. Ancak bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Peki siz Apex Legends oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? 10. Sezon sizin için oynanabilir düzeyde mi yoksa artık daha farklı oyunlara mı yelken açacak mısınız? Yorumlar kısmında konuyla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bundan 11 yıl önce Beden Eğitimi bölümünden mezun olan Uğur "Benim burada ne işim var?" diyerek kendini teknolojiye ve oyun dünyasına adamıştır. Daha önceden farklı sitelerde ve dergilerde bildiklerini okuyuculara aktaran Uğur sıra teknoloji.org sitesinde diyor!