Amazon Gaming Store Türkiye Açıldı!

Dünyanın online alışveriş devi Amazon, Gaming Store isimli oyuncu ekipmanı satış mağazasının Türkiye şubesini açtı. Resmi Türkiye Amazon sitesi üzerinden erişilebilen Amazon Gaming Store, açılışa özel indirim fırsatları sunuyor.

Amazon Gaming Store, en çok tercih edilen ekipman markalarını ve oyun ile ilgili tüm unsurları bulabileceğiniz bir mağaza olarak biliniyor. Çeşitli kategorilerde, her oyuncunun ihtiyacını karşılayacak genişlikte seçenekler mevcut.

Mağazada dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, monitörler, işlemci, RAM vb. bilgisayar bileşenleri, aksesuarlar ve bilgisayar oyunları bulunuyor. Ayrıca, konsol oyuncuları için PlayStation, Xbox, Nintendo Switch oyunlarına ek olarak oyun deneyimini artıracak ses ve görüntü sistemleri de Amazon Gaming Store’da yer alıyor. Oyun oynamaya uygun tablet ve telefonlar da satışta.

Şirket, alışılagelmişin dışında ürünler de satıyor. Nostalji yapmak isteyen oyuncular için bir Retro Store mevcut. Hatta, Amazon Gaming Store üzerinden atıştırmalık ve içecek almak bile mümkün.

Amazon Gaming Store Türkiye Açılışına Özel İndirimler

Amazon’un, tüm oyuncu ekipmanlarını bir arada toplamak için hayata geçirdiği Amazon Gaming Store, Türkiye mağazası açılışı sebebiyle birçok üründe indirim yapıyor.

Bazı Lenovo marka dizüstü bilgisayarlar ve aksesuarlar indirimli olarak satılıyor. Özellikle Lenovo Legion H300 modeline göz atmanızı tavsiye ederiz.

Buna ek olarak Asus, MSI, AOC, Samsung gibi markaların oyuncu monitörleri de indirimli olarak satışta. Ayrıca, Corsair marka oyuncu aksesuarları ve çevre bileşenleri de indirimli olarak satın alınabiliyor.

Tüm bunlar ve daha fazla indirim 1-2 gün süreyle Amazon Gaming Store’da. Ancak, satın almak istiyorsanız hızlı olmanızda fayda var. Çünkü ürünler stoklarla sınırlı ve bazı ürünler tükenmenin sınırına gelmiş durumda.

Amazon-Gaming-Store-Turkiye

2018 senesinde resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapan Amazon, Türkiye’de yaşayan kullanıcıları için yenilikler getirmeyi ihmal etmiyor. Kullanıcıların da bu durumdan şikayetçi olmadığını belirtelim.

Geçtiğimiz sene ücretsiz kargo, Prime Video, Prime Gaming gibi fırsatlar sunan Prime aboneliği ülkemize gelmişti. Üstelik özellik, dünyanın geri kalanından çok daha uygun bir fiyata, 7,90 TL’ye kullanıcılara sunulmuştu. Ayrıca 30 gün boyunca ücretsiz deneme imkanı da mevcut.

Siz Amazon Gaming Store hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ülkemizde başarılı olacak mı? Siz oyuncu ekipmanları için Amazon Gaming Store’u tercih edecek misiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.