Ana Sayfa > Listeler > Kahve Makinesi Önerileri: Evde Mükemmel Kahve Keyfi

Kahve Makinesi Önerileri: Evde Mükemmel Kahve Keyfi

İster sabah güne başlamadan önce olsun ister güzel bir kahvaltıdan sonra keyif yapmak için… Güzel bir fincan kahvenin mutlu etmediği insan yoktur. Fakat maalesef Covid-19 yüzünden artık dışarıda kahve içmek bile zorlaştı. Yine de evinize alacağınız size uygun bir kahve makinesi ile evde kahve keyfinizi güzelce sürdürebilirsiniz. Biz de bunu mümkün kılmak için size en iyi kahve makineleri listesini hazırladık.

Türk Kahvesi Makineleri

Arzum Okka Minio

arzum okka minio
Arzum Okka Minio

Kahveyi ağır ağır, tadını çıkara çıkara pişiren Okka Minio, közde kahve keyfini evinizde yaşamanızı sağlıyor. Okka Minio, tek seferde 4 fincan kapasiteli. Pişirme algılama sensörleri sayesinde kahve taşmadan kendi kendine kapanan makine aynı zamanda ses ve ışıkla da kahve hazır olduğunda sizi uyarıyor. Sağ ve sol el kullanımına uygun çift akıtma ağzına sahip cihaz, aynı zamanda patentli enerji tabanı sayesinde su altında kolay ve güvenilir bir şekilde yıkanabiliyor. Birçok tasarım ödülüne sahip Okka Minio’nun Arzum sitesindeki fiyatı 649 TL fakat birçok sitede sık sık indirime girmekte.

Fakir Kaave

Fakir Kaave

Fakir Kaave, Türk kahvesi makinesi, tek tuşla kolayca çalışıyor. Su olmadan çalışmayı engelleyen koruma sistemi cihazın yanlışlıkla yanmasının önüne geçiyor. Sahip olduğu Luminasense teknolojisi kahveniz pişerken taşmasını engelliyor. Su seviye penceresi, kablo saklama yuvası ve kahve ölçü kaşığı kahveyi yapmanızı kolaylaştırıyor. Kapasitesi ise tek seferde 4 fincan kahve yapmanızı mümkün kılıyor. Fakir Kaave’nin kendi sitesindeki indirimsiz fiyatı 524 TL. 

Karaca Hatır Hüp

Karaca Hatır Hüp
Karaca Hatır Hüp

Karaca Hatır Hüp, sahip olduğu otomatik ısı ayarı ile kahveyi en doğru ısıda ve de bol köpüklü pişirmek üzere tasarlanmış bir kahve makinesi. Taşma önleyici sistemine eklenen sesli ve ışıklı uyarı sistemi kahvenizin başında beklemeniz gerekliliğini kaldırıyor. Tek tuşla kontrol edilmesi ve ölçü kaşığı yapımını kolaylaştırıyor. 60 cc’lik fincan ile 5 adet kahve yapma kapasitesine sahip bu makinenin kendi sitesindeki fiyatı 554 TL.

Sinbo Elektrikli Cezve

Sinbo İnox Elektrikli Cezve
Sinbo İnox Elektrikli Cezve

Sinbo elektrikli cezve (SCM-2943); sade, orta, şekerli ve köpüklü kahvelerin en kolay ve lezzetli şekilde hazırlanması için üretilmiş bir cihaz. Cezvenin paslanmaz çelik gövdesi uzun ömürlü olmasını sağlıyor. 5 fincan kapasiteli cihaz kablosuz gövdesi sayesinde kahveleri koyarken pratiklik sağlıyor ve ayrıca kolayca yıkanabiliyor. Sahip olduğu çift güvenlik sistemi sayesinde içinde su bittiğinde veya açık unuttuğunuzda cihaz kendi kendine kapanıyor. Ürünün çeşitli sitelerde fiyatı 65 TL ile 120 TL arasında değişiyor.

Filtre Kahve Makineleri

Philips Daily Collection

kahve makinesi
Philips Filtre Kahve Makinesi

Sahip olduğu aroma karıştırıcı özelliği, ilk fincandan son fincana kadar en iyi kıvamlı lezzeti elde etmek için kahvenizi pişirirken karıştırır. Enerji tasarrufu özelliği kahveniz hazır olduktan sonra makinenin 30 dakika içinde kapanmasını sağlar. Damlama önleyici sayesinde tam öğütme bitmeden bir fincan kahve alıp sonra pişirmeye devam edebilirsiniz. Philips kahve makinesi ile 10 büyük fincan kahveyi aynı anda yapabilirsiniz. Kompakt tasarımı makinenin mutfağınızda çok fazla yer kaplamamasını sağlar. Ürünün kendi sitesindeki fiyatı şu anda 368 TL.

Sinbo Filtre Kahve Makinesi

Sinbo Filtre Kahve Makinesi
Sinbo Filtre Kahve Makinesi

Sinbo kahve makinesi (Scm-2938), modern görünümlü ve az yer kaplayan pratik bir cihaz. Sürahinin altında bulunan sıcak tutma özelliği siz kahvenizi alana kadar sıcak kalmasını sağlar. Damlama önleyici sistem ile kahvenizi alırken etraf kirlenmez. Kahve haznesi kolaylıkla çıkarılabilir ve filtresi içinde olduğu için ekstra kağıt filtre kullanmanıza gerek kalmaz. Sonrasında ise yıkanarak kolayca temizlenir. Su seviye göstergesi fincan sayısına göre kahve hazırlamanızı sağlar. Kapasitesi ise 12 fincandır. Makinenin fiyatı çeşitli sitelerde 250 TL ile 300 TL arasında değişmekte.

Kiwi Mug Filtre Kahve Makinesi

kiwi Mug
kiwi Mug

Kiwi Mug filtre kahve makinesi sayesinde kahvenizi tek kişilik pişirip direkt termosunuza alabilir ve gün boyunca kahve keyfinizin tadını çıkarabilirsiniz. Makinenin filtresi yıkanabiliyor ve kahve kapasitesi 400 ml. Damlama önleyicisi ve otomatik kapanma özelliği kahvenizi yaparken kolaylık sağlıyor. Ürünün çeşitli sitelerde ortalama fiyatı 170 TL.

Espresso Makineleri

Philips Tam Otomatik Espresso Makinesi

Philips Espresso Makinesi
Philips Espresso Makinesi

Philips Espresso Makinesi (EP2220/10) bir kafede içtiğiniz espresso veya cappuccino keyfini evinize getiriyor. Klasik süt köpürtücüsü, buharı dağıtarak en yumuşak süt köpüğünü elde etmenizi sağlıyor. Sezgisel dokunmatik ekranı sayesinde istediğiniz kahveyi taze çekirdeklerden çekerek kolayca hazırlayabilirsiniz. Ayrıca My Coffee Choice menüsü espresso veya uzun içimli kahvenizin sertliğini ve miktarını da özel olarak belirlemenizi sağlıyor. Kahve çekirdeklerinizi ultra ince tozdan, kalın parçacıklara kadar damak tadınıza göre 12 farklı adımda öğütebilirsiniz. %100 saf seramikten üretilen öğütücüler en az 20.000 bardak taze kahve yapmanızı sağlamak üzere tasarlanmış. Bu inanılmaz nitelikli makinenin kendi sitesindeki fiyatı şu anda 2498 TL.

Nespresso Essenza Mini D30 Red Kahve Makinesi

Nespresso Kahve Makinesi
Nespresso Kahve Makinesi

Nespresso kahve makinesi, kolay kullanım sağlayan akıllı tasarımı sayesinde kahve keyfinizi evde de yaşamanızı sağlayan cihazlardan. Düşük enerji tüketimi sayesinde kullanılmadığı 3. dakikada kapanan makine, farklı kahveler için fincan desteğine sahip. Cihazın süt köpürtücüsü bulunmuyor fakat süt haznesi sütlü kahveler yapmanızı da sağlıyor. Ayrıca kahvelerinizin benzersiz yoğunlukta dolgun köpüklü olmasını sağlayan 19 bar yüksek basınçlı patentli akış sistemi bulunmakta. Nespresso kahve kapsülü ile çalışan cihaz iki farklı tuşu sayesinde hem espresso hem de uzun içimli kahveler hazırlamanızı sağlar. Ürünün çeşitli sitelerdeki fiyatı 750 TL civarında.

Nescafe Gold Bluetooth Yeni Nesil Kahve Makinesi

Nescafe Bluetooth Kahve Makinesi
Nescafe Bluetooth Kahve Makinesi

Nescafe Gold Bluetooth kahve makinesi, hızlı kahve hazırlamanın yanında kullanıcılara farklı kahve türlerini deneyimleme fırsatı da sunan bir makine. Akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilen cihaz bu özelliği sayesinde; kahve, su ve süt köpüğü miktarı gibi seçeneklerin kontrol edilebilmesini sağlıyor. Jet buhar teknolojisi cappuccino ve latte gibi sütlü kahveleriniz için sütü mükemmel bir şekilde ısıtıyor. 800 ml su tankı kapasitesi kalabalık gruplara tek seferde kolaylıkla kahve yapabilmenizi sağlıyor. Bu cihazın fiyatı farklı sitelerde yaklaşık olarak 800 TL civarında.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, meraklı, sanatsever, endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.“Kahve Makinesi Önerileri: Evde Mükemmel Kahve Keyfi” üzerine bir yorum

Yorum yapın