Ana Sayfa > Listeler > En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Teknolojinin gelişmesi pek çok alanda etkisini gösteriyor. Bu alanların en başında gelen ve en popüler olanı hayatımızın her anında yanımızda olan akıllı telefonlar olarak görülüyor. Teknolojinin etkisi ile giderek gelişen akıllı telefonlar hayatımızın birçok anında bizlere kolaylıklar sağlamaya devam ediyor ve bize yeni zevkler, yeni alışkanlıklar kazandırıyor. Bu zevklerin başında fotoğraf çekme, yerini alıyor. En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları sayesinde fotoğraf çekmek daha keyifli bir hale geliyor.

Akıllı telefonların gelişen ve kapsamını genişleten kameraları, muhteşem fotoğraflar çekme imkanı sunuyor. Bu gelişmenin yanında, yeni beceriler kazanmak ve çektiğimiz fotoğrafları daha profesyonel hale getirmek de giderek eğlenceli, bir o kadar da kolay hale gelmeye başlıyor. Kolajlar yapmak, birbirinden farklı ve harika şablonları kullanmak, arka planlar kullanarak fotoğraflarınızı birer sanat eseri haline getirme olanağı, akıllı telefonlar ve uygulamaları ile ulaşılabilir hale geliyor.

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları, her yaştan kullanıcıya fotoğraflarını düzenleyip sergileme imkanı sunuyor. Bu yazımızda en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sıralıyor olacağız. Bu uygulamalar ile çektiğiniz fotoğraflarınızı yeniden canlandırma fırsatı yakalayacaksınız. Bu uygulamaları hem Android hem de iOS üzerinden kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express

adobe-photoshop-express

Adobe Photoshop Express uygulaması, pek çok fotoğraf düzeleme uygulamalarının sunduğu özellikleri içinde barındırıyor. Çektiğiniz fotoğraflar veya resimler üzerinde detaylı çalışmalar yapabilir, Pixel ayarları ile fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırabilirsiniz. Uygulama, filtreleme ve kolaj yapma gibi eğlenceli ve profesyonel özellikleri kullanmanıza olanak sunuyor.PicsArt

picart

iOS ve Android Platformlarında ücretli olarak sunulan, ancak sınırlı versiyonlarını da kullanabileceğiniz dünyanın en popüler fotoğraf düzenleme uygulaması PicsArt ile fotoğraflarınızı profesyonel olarak düzenleyip şahaneler yaratabilirsiniz. Fotoğraflarınızın renkleri ile oynayabilir hatta filtrelemeler yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak fotoğraflarınıza çerçeveler ekleyebilir, muhteşem kolajlar yapabilirsiniz.

Afterlight 2

en iyi fotoğraf uygulamaları Afterlight 2

Afterlight 2 uygulaması düzenli olarak yenilenen içeriği ile kullanıcılara kapsamlı özellikler sunuyor.  Fotoğraflarınızı kırpabilir, tonlarını zevkinize uygun şekilde düzenleyebilirsiniz. İnce ayarlar ile fotoğraflarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü ile kullanıcılara hoş deneyimler yaşatıyor.

Adobe Lightroom CC

en iyi fotoğraf uygulamaları Adobe Lightroom CC

İçerisinde ücretli yükseltmeler barındıran, fotoğraf düzenleme uygulamasının ücretsiz sürümü de ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılıyor. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınız ile arasındaki etkileşim ile zamandan tasarruf şansıda sunuyor.

VSCO

en iyi fotoğraf uygulamaları vsco

Android ve iOS platformlarında ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan, fotoğraf düzenleme uygulaması pek çok özelliği kullanıcılarına sunuyor. Özel renkler oluşturma, muhteşem kolajlar yaratma gibi özelliklere kullanıcılar rahatlıkla erişebilme imkanına sahip.

Prisma 

prisma

Android ve iOS platformlarında bulunan Prisma fotoğraf düzenleme uygulaması, ücretli özellikleri ile kullanıcılarına müthiş özellikler sunuyor. Modern filtreler ve birbirinden harika efektler sayesinde fotoğraflarınız bir baş yapıt haline geliyor. Ünlü sanatçıların stillerine ulaşmak istiyorsanız Prisma sizlere bu fırsatı sunmayı hedefliyor.

Snapseed

en iyi fotoğraf uygulamaları

Snapseed fotoğraf düzenleme uygulaması, kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde pek çok masaüstü uygulamasının bile sunmadığı özellikleri sunuyor. Uygulama içindeki sayısızı filtre seçeneklerinde dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop Fix

en iyi fotoğraf uygulamaları adobe fix

Adobe Photoshop Fix uygulaması, fotoğraflarınıza filtre eklemek yerine daha çok oluşan hataları düzeltmek için kullanılıyor, Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak yer alan uygulama ile fotoğraflarınıza profesyonel dokunuşlar yaparak fark yaratabiliyorsunuz.

Visage

visage-lab

Bu fotoğraf düzenleme uygulaması hem Android hem de iOS platformlarında ücretsiz olarak yer alıyor. Çektiğiniz selfieler üzerinde ince ve harika dokunuşlar yapmanıza olanak tanıyor. Fotoğraflarınıza ilginç efektler katabilmenize de olanak tanıyan özellikleri içinde barındırıyor.

Bazaart

bazaart

Bazaart fotoğraf düzenleme uygulaması ile yaratıcılıkta sınırlar ortadan kalkıyor. Fotoğraflar, nesneler, grafikler vb. aklınıza gelebilecek her şeyi kolajlayıp harikalar yaratabiliyorsunuz. İçinde barındırdığı şablonlar ile harika düzenlemeler yapabiliyorsunuz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!Yorum yapın